Камиони влекачи од Словенија


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DAF XF 105.410 4x2 TRACTOR UNIT - MANUAL + RETARDER - камион влекач
 6
9 400 EUR

Камион влекач

2007
691 000 km
4x2

Онлајн: 16час 21мин

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

MAN 19.402 4X2 tractor unit - top clean - камион влекач
 6
6 800 EUR

Камион влекач

1995
645 000 km

Онлајн: 10ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

MAN TGX 18.500 4X2 BLS, Intarder, Standklima  - камион влекач
 12
59 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
171 000 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

Iveco EUROSTAR 440E43 4X2 tractor unit - камион влекач
 7
6 200 EUR

Камион влекач

2001
980 473 km
4x2

Онлајн: 17ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

DAF XF 95.430 4X2 tractor unit - камион влекач
 7
7 600 EUR

Камион влекач

2001
237 058 km
4x2

Онлајн: 17ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Volvo F12 400 4X2 tractor unit - complete spring - камион влекач
 6
7 400 EUR

Камион влекач

1990
4x2

Онлајн: 17ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Iveco Eurotech 440E38 4X2 tractor unit - perfect - камион влекач
 6
6 200 EUR

Камион влекач

1996
645 000 km
4x2

Онлајн: 17ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

DAF XF 105.510 - камион влекач
 20
5 000 EUR
Аукција

Камион влекач

2009

Онлајн: 21ден

Troostwijk Auctions

Словенија, Sentrupert 6, Gomilsko, 3303

Идентификација 6408456

DAF XF 105.460 - камион влекач
 20
4 000 EUR
Аукција

Камион влекач

2012

Онлајн: 21ден

Troostwijk Auctions

Словенија, Sentrupert 6, Gomilsko, 3303

Идентификација 6408457

Volvo FH12 380 - камион влекач
 20
1 000 EUR
Аукција

Камион влекач

1998

Онлајн: 21ден

Troostwijk Auctions

Словенија, Sentrupert 6, Gomilsko, 3303

Идентификација 6408462

Mercedes-Benz ACTROS 2653 - камион влекач
 20
5 000 EUR
Аукција

Камион влекач

1999

Онлајн: 21ден

Troostwijk Auctions

Словенија, Sentrupert 6, Gomilsko, 3303

Идентификација 6408455

Scania 143H 420 4X2 tractor unit - V8 - камион влекач
 6
7 900 EUR

Камион влекач

1995

Онлајн: 28ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

MAN 19.414 4x2 tractor unit - euro 2 - камион влекач
 6
6 500 EUR

Камион влекач

1999
520 149 km

Онлајн: 28ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

DAF XF 95.430 4X2 tractor unit - камион влекач
 6
7 800 EUR

Камион влекач

2001
391 000 km

Онлајн: 28ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

DAF CF 460 FT 4x2 tractor unit - e6 - tipp. hyd. - камион влекач
 6
20 200 EUR

Камион влекач

2014
503 000 km

Онлајн: 1мес 12ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

DAF XF 95.430 4X2 tractor unit - камион влекач
 6
7 800 EUR

Камион влекач

2001
610 000 km
4x2

Онлајн: 1мес 26ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Iveco EUROTECH 440E38 4X2 tractor unit - камион влекач
 6
7 000 EUR

Камион влекач

1994

Онлајн: 2мес 17ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

MAN TGS 26.500 6X4 BLS, Kipphydraulik, GG 90 Ton  - камион влекач
 12
69 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
159 000 km
6x4
500 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2мес 20ден

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

MAN 19.402 4X2 tractor unit - камион влекач
 5
6 300 EUR

Камион влекач

1994
4x2

Онлајн: 2мес 20ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Iveco STRALIS AS440S50T 4X2 tractor unit - EEV - tipp. hyd. - камион влекач
 6
12 500 EUR

Камион влекач

2011
838 000 km
4x2
Корисна носивост: 10 790 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3мес 29ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.