Камиони влекачи од Шпанија


   Страница 1 од 30 1/30   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Scania R450 - камион влекач
 8
52 000 EUR

Камион влекач

2016
545 226 km
4x2

Онлајн: 7час 41мин

SCANIA HISPANIA, S.A. Jaén

S

Шпанија, Polígono Industrial El Guadiel - Parcela 101 23210 GUARROMÁN JAÉN

Идентификација 123647

 Scania R520 - камион влекач
 8
39 500 EUR

Камион влекач

2014
590 937 km
4x2
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7час 41мин

SCANIA HISPANIA, S.A. Almeria

S

Шпанија, Polígono Industrial Primores Sector I 3 C/ Escultores, 54 (acceso por C/ Pablo Picasso) 04745 ALMERIA

Идентификација 123775

DAF XF 460 FT - камион влекач
39 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
418 227 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G135245

DAF FT XF460 - камион влекач
41 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
373 957 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G099997

DAF XF 510 FT - камион влекач
38 100 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
495 238 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 12час 20мин

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G131465

RENAULT MAGNUM 480DXI 4x2 - камион влекач
 8
Аукција

Камион влекач

2007
1 340 476 km

Онлајн: 22час 33мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

SCANIA R420 4x2 - камион влекач
 20
Аукција

Камион влекач

2005
1 949 927 km

Онлајн: 22час 35мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT MAGNUM 480DXI 4x2 - камион влекач
 8
Аукција

Камион влекач

2005
1 029 199 km

Онлајн: 22час 37мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT MAGNUM 480DXI 4x2 Sleeper - камион влекач
 7
Аукција

Камион влекач

2006
1 111 971 km

Онлајн: 22час 39мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT PREMIUM 440DXI 4x2 - камион влекач
 8
Аукција

Камион влекач

2006
1 157 071 km

Онлајн: 22час 40мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT PREMIUM 440DXI 4x2 - камион влекач
 7
Аукција

Камион влекач

2006
1 171 946 km

Онлајн: 22час 41мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT MAGNUM 480 4x2 - камион влекач
 9
Аукција

Камион влекач

2004
962 980 km

Онлајн: 22час 41мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

SCANIA R440 4x2 - камион влекач
 8
Аукција

Камион влекач

2013
539 329 km

Онлајн: 22час 42мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT PREMIUM 440DXI 4x2 - камион влекач
 8
Аукција

Камион влекач

2006
1 058 855 km

Онлајн: 22час 42мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

RENAULT PREMIUM 440DXI 4x2 - камион влекач
 7
Аукција

Камион влекач

2006
1 152 952 km

Онлајн: 22час 44мин

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

SCANIA R520 - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
492 456 km
4x2
520 hp

Онлајн: 1ден

VALLOR TRUCKS S.L.U.

10

Шпанија, Torrent, Valencia

Идентификација 9245

DAF XF 480 FT - камион влекач
 10
54 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
355 289 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G188525

DAF XF 460 FT - камион влекач
 12
42 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
286 440 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G117059

DAF FT XF460 - камион влекач
 11
33 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
529 372 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G085934

DAF FT XF460 - камион влекач
 13
33 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
543 536 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 4ден

DAF Used Trucks Espana

D

Шпанија, DAF Vehiculos Ind. S.A., San Fernando de Henares (Madrid)

Идентификација G090980

1 2 3 30   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.