Камиони влекачи од Романија


   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Man Tga 18413 - камион влекач
 8
4 400 EUR

Камион влекач

2001
1 134 878 km
4x2
413 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 20час 57мин

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As440tp500 - камион влекач
 8
21 900 EUR

Камион влекач

2015
525 141 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 19 800 kg

Онлајн: 3ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Mercedes Actros 3351s - камион влекач
 8
47 500 EUR

Камион влекач

2010
453 975 km
6x4
510 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 5ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Man Tgx 18440 - камион влекач
 8
33 900 EUR

Камион влекач

2016
433 438 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Renault Magnum 440 - камион влекач
 8
3 500 EUR

Камион влекач

2002
1 383 099 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Man Tgx 18440 - камион влекач
 8
13 900 EUR

Камион влекач

2011
1 082 980 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Man Tgx 18440 - камион влекач
 8
8 500 EUR

Камион влекач

2008
916 809 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Man Tga410 - камион влекач
 7
4 200 EUR

Камион влекач

2001
1 022 608 km
4x2
410 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Volvo Fh12 420 fh42tb - камион влекач
 7
3 500 EUR

Камион влекач

2000
1 481 880 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 20 100 kg

Онлајн: 17ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Man Tgx 18440 - камион влекач
 8
13 900 EUR

Камион влекач

2011
990 116 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Mercedes Actros 1841 - камион влекач
 8
11 900 EUR

Камион влекач

2007
4x2
410 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As440s45tp - камион влекач
 8
14 500 EUR

Камион влекач

2012
792 574 km
4x2
450 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 24ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Volvo Fh440 - камион влекач
 8
7 500 EUR

Камион влекач

2007
1 338 328 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 200 kg

Онлајн: 24ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As440tp 480 - камион влекач
 7
47 500 EUR

Камион влекач

2016
278 491 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 24ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Renault Hd001 - камион влекач
 8
24 900 EUR

Камион влекач

2015
667 792 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 24ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As440tp 500 - камион влекач
 7
21 500 EUR

Камион влекач

2015
524 259 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 19 800 kg

Онлајн: 24ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Volvo FM 42TB - камион влекач
 20
2 500 EUR
Аукција

Камион влекач

2001
411 000 km
414 hp
Корисна носивост: 40 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Troostwijk Auctions

Романија, Victoriei 1A, Negresti-Oas, 445200

Идентификација 6133814

Renault Magnum 440 - камион влекач
 20
2 500 EUR
Аукција

Камион влекач

2006
434 hp
Корисна носивост: 44 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Troostwijk Auctions

Романија, Victoriei 1A, Negresti-Oas, 445200

Идентификација 6133833

MAN TGX 26.480 - камион влекач
 20
2 500 EUR
Аукција

Камион влекач

2007
518 400 km
462 hp
Корисна носивост: 50 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Troostwijk Auctions

Романија, Victoriei 1A, Negresti-Oas, 445200

Идентификација 6133813

Mercedes Actros - камион влекач
 7
50 700 EUR

Камион влекач

2016
136 495 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.