Камиони влекачи од Полска


   Страница 1 од 33 1/33   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN 18.440 TGS - камион влекач
 8
45 000 EUR

Камион влекач

2016
4x4
440 hp
Корисна носивост: 9 740 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1час 3мин

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

DAF CF 440 FT - камион влекач
 11
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
615 114 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 10час 20мин

DAF Used Truck Center Warsaw

D

Полска, DAF Used Truck Center Warsaw

Идентификација G042941

DAF CF 440 FT - камион влекач
 12
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
590 733 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 10час 20мин

DAF Used Truck Center Warsaw

D

Полска, DAF Used Truck Center Warsaw

Идентификација G045970

MAN TGX  33.480  Sattelzugmaschine*6x4*Topzustand!  - камион влекач
 11
45 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
131 000 km
6x4
480 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 20час 10мин

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

Полска, Męcina

IVECO Stralis 440E420,Steel /Air, Manual, EURO 5 - M - камион влекач
 18
5 350 EUR

Камион влекач

2008
1 192 637 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF XF 105 510, Steel /Air, Automat, Tipper Hydraulic, Euro 5 - камион влекач
 20
9 500 EUR

Камион влекач

2009
1 000 000 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 450,Steel/Air,Manual,EURO 5-M - камион влекач
 16
5 350 EUR

Камион влекач

2007
936 162 km
4x2
450 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF CF 85 380, Steel/Air, Manual , EURO 2 - камион влекач
 16
12 900 EUR

Камион влекач

2000
912 979 km
4x2
380 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 540, Steel/Air - M - камион влекач
 17
5 900 EUR

Камион влекач

2004
951 960 km
4x2
540 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

MAN F2000 19.403, Steel /Air, Manual Pomp, EURO 2 - камион влекач
 16
6 950 EUR

Камион влекач

1996
703 444 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 7 200 kg

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 480,Steel/Air,Automat,CURSOR 13-M - камион влекач
 20
4 950 EUR

Камион влекач

2003
1 300 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF XF 105 410 Steel /Air -M - камион влекач
 11
8 500 EUR

Камион влекач

2007
1 200 000 km
4x2
410 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 480,Steel/Air,Automat,CURSOR 13-M - камион влекач
 18
4 950 EUR

Камион влекач

2005
1 300 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF XF 105 410, Steel /Air,EURO 5 - M - камион влекач
 20
8 500 EUR

Камион влекач

2007
1 100 036 km
4x2
410 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 430,Steel /Air, Manual-Analog tacho,RETARDER, CURSOR 10- - камион влекач
 19
6 500 EUR

Камион влекач

2005
1 168 294 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF XF 105 460, Steel/Air, Automat , Very good condition - камион влекач
 20
7 950 EUR

Камион влекач

2007
1 375 274 km
4x2
460 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

IVECO Eurotech 440E430, Steel /Air,EURO 2-M - камион влекач
 16
5 950 EUR

Камион влекач

2000
585 958 km
4x2
430 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF CF 85 380, Steel/Air, Manual , EURO 2 - камион влекач
 16
12 900 EUR

Камион влекач

1997
577 830 km
4x2
380 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

DAF XF 105 410, Steel/Air - M - камион влекач
 20
8 500 EUR

Камион влекач

2007
1 419 929 km
4x2
410 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

MAN TGA 18.410,Steel/Air,Manual Pump-M - камион влекач
 17
6 900 EUR

Камион влекач

2004
241 817 km
4x2
410 hp

Онлајн: 1ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

1 2 3 33   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.