Камиони влекачи од Италија


   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MERCEDES-BENZ Actros 1844 - камион влекач
 11
Прашајте за цена

Камион влекач

2005
4x2
432 hp

Онлајн: 2ден

USED TRUCK S.R.L.

Италија, Agrate Brianza

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - камион влекач
 8
63 900 EUR

Камион влекач

2017
239 078 km
4x2
475 hp
Корисна носивост: 9 977 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 103007S6024

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 7
50 900 EUR

Камион влекач

2016
219 283 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5501

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 7
64 900 EUR

Камион влекач

2017
243 671 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 309 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5992

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1842 LS - камион влекач
 7
64 900 EUR

Камион влекач

2018
118 736 km
4x2
421 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5918

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 8
38 900 EUR

Камион влекач

2015
635 222 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5916

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 8
45 900 EUR

Камион влекач

2015
286 428 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 490 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 103007S6047

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1851 LS - камион влекач
 8
39 900 EUR

Камион влекач

2015
641 542 km
4x2
509 hp
Корисна носивост: 9 768 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 103007S6046

IVECO STRALIS 480 High Sleep 4x2 - камион влекач
 3
Аукција

Камион влекач

2015
465 743 km

Онлајн: 6ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

VOLVO FH540 High Sleep 4x2 - камион влекач
 4
Аукција

Камион влекач

2015
692 226 km

Онлајн: 6ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

Iveco STRALIS A440S46T - камион влекач
 7
23 000 EUR

Камион влекач

2012
620 244 km
4x2
459 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5431

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 7
58 900 EUR

Камион влекач

2015
340 440 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5926

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1851 LS - камион влекач
 8
51 900 EUR

Камион влекач

2016
298 895 km
4x2
509 hp
Корисна носивост: 9 597 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 103007S6028

Iveco STRALIS A440S46T - камион влекач
 7
23 000 EUR

Камион влекач

2012
611 313 km
4x2
459 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5430

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1851 LS - камион влекач
 8
59 900 EUR

Камион влекач

2016
159 549 km
4x2
509 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5577

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 7
64 900 EUR

Камион влекач

2016
256 265 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 289 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5970

Renault T 460 - камион влекач
 8
34 900 EUR

Камион влекач

2014
725 698 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5690

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - камион влекач
 3
32 900 EUR

Камион влекач

2009
1 347 303 km
4x2
475 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5780

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - камион влекач
 8
52 900 EUR

Камион влекач

2016
253 287 km
4x2
475 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 183007S5278

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 8
64 900 EUR

Камион влекач

2016
253 610 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 10 289 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5967

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.