од Ирска


45
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania R480 - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
4x2
480 hp

Онлајн: 8ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2104

Scania R420 - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2007
4x2
420 hp

Онлајн: 8ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2105

Scania R520 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
6x2
520 hp

Онлајн: 8ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2106

Scania G440 - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2013
6x2
440 hp

Онлајн: 27ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2102

Scania R520 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
6x2
520 hp

Онлајн: 29ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2095

Mercedes-Benz Actros - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2013
4x2

Онлајн: 29ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2091

Renault Trucks T-High 480 HP - камион влекач
 10
45 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
490 km
4x2
480 hp

Онлајн: 1мес 19ден

SETANTA VEHICLE IMPORTERS LTD

Ирска, 20 PARKMORE INDUSTRIAL ESTATE ,LONGMILE ROAD ,DUBLIN 12, Ireland

MAN TGX - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2013
6x2
440 hp

Онлајн: 1мес 20ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2087

Volvo FH - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2010
6x2
500 hp

Онлајн: 1мес 20ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2088

Scania G440 - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2011
6x2
440 hp

Онлајн: 1мес 25ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2082

DAF XF - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
6x2
510 hp

Онлајн: 1мес 25ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2084

Renault Trucks T460 - камион влекач
 12
25 000 EUR

Камион влекач

2014
966 km
460 hp

Онлајн: 2мес 9ден

SETANTA VEHICLE IMPORTERS LTD

Ирска, 20 PARKMORE INDUSTRIAL ESTATE ,LONGMILE ROAD ,DUBLIN 12, Ireland

Renault Magnum - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
500 hp

Онлајн: 2мес 11ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2078

Scania R580 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
6x2
580 hp

Онлајн: 2мес 11ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2075

DAF XF - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
6x2
460 hp

Онлајн: 2мес 11ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2076

RENAULT T-High 480 4x2 - камион влекач
 12
45 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
480 km
4x2
480 hp

Онлајн: 2мес 15ден

SETANTA VEHICLE IMPORTERS LTD

Ирска, 20 PARKMORE INDUSTRIAL ESTATE ,LONGMILE ROAD ,DUBLIN 12, Ireland

Scania R620 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
6x4
620 hp

Онлајн: 2мес 30ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2060

Scania R440 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
6x2
440 hp

Онлајн: 3мес 28ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2048

Scania P420 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2005
4x2
420 hp

Онлајн: 3мес 28ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2051

Scania R580 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
6x2
580 hp

Онлајн: 4мес 12ден

McElvaney Motors Ltd.

S

Ирска, Monaghan

Идентификација 2043

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.