Камиони влекачи од Ирска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Renault Trucks T-High 480 4x2 - камион влекач
 16
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
482 803 km

Онлајн: 2мес 13ден

SETANTA VEHICLE IMPORTERS LTD

Ирска, Dublin

Renault Trucks T460 - камион влекач
 12
25 000 EUR

Камион влекач

2014
966 km
460 hp

Онлајн: 9мес

SETANTA VEHICLE IMPORTERS LTD

Ирска, 20 PARKMORE INDUSTRIAL ESTATE ,LONGMILE ROAD ,DUBLIN 12, Ireland

RENAULT T-High 480 4x2 - камион влекач
 12
45 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
480 km
4x2
480 hp

Онлајн: 10мес 10ден

SETANTA VEHICLE IMPORTERS LTD

Ирска, 20 PARKMORE INDUSTRIAL ESTATE ,LONGMILE ROAD ,DUBLIN 12, Ireland

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.