Камиони влекачи од Хрватска


0
Резултати пронајдени
Погледни исто така

Слични понуди

MAN TGX 18.440 + Euro 5 - камион влекач
 20
12 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
935 206 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 33мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 168640

Scania R 440 EURO 6 TOPLINE - камион влекач
 9
15 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
887 000 km
4x2
441 hp
Корисна носивост: 11 121 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 6час 15мин

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 20664

DAF XF 105.460 SUPER SPACECAB - камион влекач
 9
12 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
811 000 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 10 577 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 6час 21мин

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 20666

DAF XF 460 EURO 6 SUPER SPACECAB - камион влекач
 10
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
891 000 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 11 194 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 6час 31мин

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 20665

Scania R 620, Full Steel, Manuel, Retarder, Euro 4, Highline, Truckcenter Apeldoorn - камион влекач
 10
25 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
526 000 km
6x4
620 hp

Онлајн: 6час 45мин

Truckcenter Apeldoorn

Холандија, Apeldoorn

Volvo FM 370 - камион влекач
 12
23 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
388 806 km
4x2
378 hp
Корисна носивост: 12 089 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 7час 37мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274434

Volvo FH 13.480 - камион влекач
 16
12 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
869 992 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 18 538 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 7час 37мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274430

Renault T 460 - камион влекач
 11
15 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
736 442 km
4x2
469 hp
Корисна носивост: 12 630 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 7час 41мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 273970

DAF XF 105.410 manual - камион влекач
 11
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
802 823 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 12 257 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 7час 47мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 273359

MAN TGA 18.430 (MANUAL GEARBOX / PERFECT CONDITION) - камион влекач
 14
6 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
465 000 km
4x2
430 hp

Онлајн: 8час 21мин

Elro Trucks Belgium N.V.

9

Белгија, Bree

Идентификација 16903

Scania R410 cr19 retarder scr - камион влекач
 11
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
837 384 km
4x2
411 hp
Корисна носивост: 10 363 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 8час 23мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 263775

Scania R 410 LA4X2MNA Highline Euro 6 SCR only - камион влекач
 20
38 500 EUR

Камион влекач

2016
267 652 km
4x2
410 hp
Корисна носивост: 10 219 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 27мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

S

Германија, 22113 Hamburg

Идентификација G09512

Scania R450 MNA - HYDRAULIK - HIGHLINE - SCR ONLY - ACC - камион влекач
 13
47 350 EUR

Камион влекач

2017
265 500 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација 5460538

Scania R490 MNA - TOPLINE - ACC - 4 Balk HA - камион влекач
 18
44 350 EUR

Камион влекач

495 200 km
4x2
489 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација UVK200103

Scania R450 MNA - ACC - TOPLINE - SCR ONLY - камион влекач
 15
47 500 EUR

Камион влекач

291 100 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација UVK200320

Scania G450 MNA - HIGHLINE - SCR ONLY - камион влекач
 15
30 250 EUR

Камион влекач

2016
432 300 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација UVK200312

Scania G450 MNA - HIGHLINE - SCR ONLY - камион влекач
 12
30 250 EUR

Камион влекач

2016
477 500 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација UVK200070

Scania R450 MNA - ACC - HIGHLINE - SCR ONLY - камион влекач
 13
54 650 EUR

Камион влекач

2017
238 400 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација 5495426

Scania G450 MNA - HIGHLINE - SCR ONLY - камион влекач
 14
30 250 EUR

Камион влекач

2016
461 300 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација UVK200066

Scania R450 MNA - ACC - HIGHLINE - SCR ONLY - камион влекач
 15
54 650 EUR

Камион влекач

2018
255 200 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 32мин

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Германија, 56070 Koblenz

Идентификација UVK200100

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.