Камиони влекачи од Холандија


2 341
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 118 1/118   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania R400 Highline  - камион влекач
13 500 EUR
Нето цена
Renault PREMIUM 460.19 T | EURO5 * ADR * APK 05-2021 * 663 TKM - камион влекач
 18
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
662 883 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 12 760 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 2час 20мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1730-TH

Volvo FH 460 4X2 XL VEB+ I-Park Cool 2x Tanks Xenon Euro 6 Turbo Compound - камион влекач
 16
71 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2020
91 252 km
4x2
460 hp

Онлајн: 2час 22мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70134427

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Hydraulik StreamSpace Euro 6 - камион влекач
 17
21 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
538 309 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 9 624 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2час 23мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70136930

Volvo FH 500 4X2 XL VEB+ I-Park Cool 2x Tanks Xenon Euro 6 - камион влекач
 16
71 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2020
82 144 km
4x2
500 hp

Онлајн: 2час 24мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70134438

Mercedes-Benz Actros 4160 V8 8x4 Palfinger 100 ton/meter laadkraan - камион влекач
 20
137 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
412 998 km
8x4
598 hp
Корисна носивост: 13 900 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 2час 59мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38636

Mercedes-Benz Actros 4151 V8 8x4 Palfinger 100 ton/meter laadkraan - камион влекач
 20
117 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
360 968 km
8x4
510 hp
Корисна носивост: 4 075 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3час 4мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38622

MAN TGS 33.500 BLS 6x6 Intarder Hydrauliek - камион влекач
 17
79 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
30 902 km
6x6
500 hp
Корисна носивост: 22 215 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 3час 4мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38611

DAF XF 105.460 + Euro 5 + Retarder+MANUEEL - камион влекач
 20
15 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
861 576 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 10 638 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3час 22мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 980972

MAN TGS 33.500 BLS 6x6 Intarder Hydrauliek - камион влекач
 16
79 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
31 834 km
6x6
500 hp
Корисна носивост: 22 260 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 3час 30мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38612

MAN TGS 33.500 BLS 6x6 Intarder Hydrauliek - камион влекач
 16
79 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
34 539 km
6x6
500 hp
Бруто тежина: 10 755 kg

Онлајн: 3час 31мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38610

DAF XF 105.460 + Euro 5 + Retarder+MANUEEL - камион влекач
 20
15 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
902 930 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 10 629 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3час 31мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 974472

Scania R 500 8x4 V8 Fassi 80 ton/meter laadkraan - камион влекач
 20
69 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
526 289 km
8x4
500 hp
Корисна носивост: 8 600 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3час 34мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38548

MAN TGS 33.500 BLS 6x6 Intarder Hydrauliek - камион влекач
 15
79 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
32 054 km
6x6
500 hp
Корисна носивост: 22 280 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 3час 46мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 38613

Mercedes-Benz ACTROS 2442LS 6X2 MIDLIFT HOLLAND TRUCK TOP CONDITION - камион влекач
 15
17 899 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
620 425 km
6x2
421 hp
Корисна носивост: 14 980 kg
Бруто тежина: 23 300 kg

Онлајн: 4час 36мин

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација 05BFD5

DAF FT CF 85.360 EURO 5 - камион влекач
 20
8 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
996 340 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 12 141 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5час 8мин

De Ruyter Trucks B.V.

Холандија, MEERKERK

Идентификација 10983

MAN TGX 18.440 + Euro 6 + Retarder + 2 in stock - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
463 303 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5час 13мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 062054

Renault Premium 450 Dxi Retarder, Airco, Hydraulic,euro 4, Car transporter - камион влекач
 7
6 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
842 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 5час 16мин

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 001766

MAN TGX 18.440 + Euro 6 + Retarder - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
512 615 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5час 22мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 062059

Mercedes-Benz Axor 1824 LS 4X2 Manual Big-Axle Fahrschule Euro 4 - камион влекач
 13
11 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
349 443 km
4x2
240 hp

Онлајн: 6час 13мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70133248

Mercedes-Benz Actros 1942 LS 4X2 2X Tanks StreamSpace Euro 6 - камион влекач
 14
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
716 554 km
4x2
420 hp
Корисна носивост: 10 765 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 6час 13мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70136018

1 2 3 118   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.