Камиони влекачи од Грција


29
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania SCANIA 143MA 4X2L-STREAMLINE - камион влекач
 9
9 800 EUR

Камион влекач

1995
1 km
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 7ден

ATLASTRUCKS CO

Грција, Malakasa -Athenes, Greece

DAF XF95.480 SC EURO3 MANUAL GEARBOX TOP - камион влекач
 7
12 250 EUR

Камион влекач

2004
839 628 km
4x2
480 hp

Онлајн: 15ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF 95XF480 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2002
947 258 km
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

ErmisTrucks co

8

Грција, Aspropyrgos - Athens, Greece

DAF CF85.430 LOW CAB EURO3 ADR - камион влекач
 9
12 450 EUR

Камион влекач

2005
525 473 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

Идентификација DM4602

DAF 95 XF 480 MANUAL RETARDER - камион влекач
 7
8 250 EUR

Камион влекач

2002
1 150 250 km
Корисна носивост: 11 500 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 29ден

ErmisTrucks co

8

Грција, Aspropyrgos - Athens, Greece

MAN TGA 18.390 ADR + INTARDER - камион влекач
 18
11 950 EUR

Камион влекач

2006
815 858 km
4x2
384 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 18ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

Идентификација DM1189

DAF DAD XF.390(4X2) -INTARDER - камион влекач
 9
9 250 EUR

Камион влекач

2000
1 km
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3мес 24ден

ATLASTRUCKS CO

Грција, Malakasa -Athenes, Greece

IVECO STRALIS EURO5 MANUAL PTO ANALOG TACHO - камион влекач
 20
7 900 EUR

Камион влекач

2006

Онлајн: 4мес 14ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF 95XF.480 SSC MANUAL - камион влекач
 8
7 750 EUR

Камион влекач

2002
974 690 km
4x2
473 hp

Онлајн: 4мес 21ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

Идентификација DM9745

DAF CF85.430 EURO3 ADR **TOP** - камион влекач
 13
12 750 EUR

Камион влекач

2006
630 879 km
4x2
423 hp

Онлајн: 4мес 21ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF XF95.480 SSC EURO3 MANUAL GEARBOX - камион влекач
 7
12 550 EUR

Камион влекач

2004
780 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 4мес 24ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF 95XF.480 EURO3 SSC - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2004
958 624 km
4x2
480 hp

Онлајн: 4мес 24ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF XF95.480 SSC EURO3 - камион влекач
 9
12 550 EUR

Камион влекач

2005
689 327 km
4x2
423 hp

Онлајн: 4мес 28ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF 95XF.480 EURO2 MANUAL TOP!!! - камион влекач
 20
11 250 EUR

Камион влекач

1999
1 067 390 km
4x2
473 hp

Онлајн: 4мес 28ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

Идентификација DM8291

DAF XF95.480 SSC EURO3 - камион влекач
 10
12 550 EUR

Камион влекач

2005
695 000 km
4x2
473 hp

Онлајн: 4мес 28ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

DAF CF85.430 SSC EURO3 - камион влекач
 10
11 950 EUR

Камион влекач

2005
4x2
423 hp

Онлајн: 4мес 28ден

Moulas A.E.

Грција, Thessaloniki

Volvo VOLVO F89 (6X4) - камион влекач
 9
18 800 EUR

Камион влекач

1979
297 097 km
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 5мес 9ден

ATLASTRUCKS CO

Грција, Malakasa -Athenes, Greece

Iveco STRALIS (6x4) - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
510 000 km
Корисна носивост: 27 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 5мес 28ден

ErmisTrucks co

8

Грција, Aspropyrgos - Athens, Greece

MAN  - камион влекач
 8
8 500 EUR

Камион влекач

1998

Онлајн: 7мес 15ден

ATLASTRUCKS CO

Грција, Malakasa -Athenes, Greece

Mercedes Benz  - камион влекач
 8
14 350 EUR

Камион влекач

1998

Онлајн: 7мес 15ден

ATLASTRUCKS CO

Грција, Malakasa -Athenes, Greece

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.