Камиони влекачи од Данска


   Страница 1 од 10 1/10   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Scania R420 4x2 Manual LHD - камион влекач
 18
6 999 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
550 000 km
420 hp
Корисна носивост: 12 000 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

PORSGAARD A/S

Данска, Hedensted

Идентификација Scania R420 HiLine manuel

DAF 105-460 FTG - камион влекач
 11
15 500 EUR

Камион влекач

2013
542 641 km
6x2
460 hp
Корисна носивост: 17 400 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 15час 14мин

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0984061

Volvo FH 500 - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
225 000 km
6x2
500 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVKS-VFS

Volvo FH500 6x2/2 Euro 5 "Guldager Art" Show Truck - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

Онлајн: 2ден

Euro Nor A/S

11

Данска, Padborg

Volvo FH 460 - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
532 000 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVKS-PS4476x2

MAN 26.480 - камион влекач
 6
17 500 EUR

Камион влекач

2014
833 324 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 1 795 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0199781

Volvo FH460 6x2 Pusher crane - камион влекач
 20
117 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
79 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 3ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 10205-161

Volvo FH 460 - камион влекач
 8
31 500 EUR

Камион влекач

2015
561 610 km
6x2
460 hp
Корисна носивост: 17 025 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0724927

Volvo FH540 6x2 - камион влекач
 15
79 900 EUR

Камион влекач

2018
65 000 km
6x2
540 hp
Корисна носивост: 16 705 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

MAN Odense A/S

9 M

Данска, Odense

Идентификација 97099

Mercedes Actros 1845 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2019
79 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 3ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-MB19

Volvo FH540 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
424 000 km
6x4
540 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-ER

Volvo FH500 manuel - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
585 000 km
6x2
500 hp

Онлајн: 4ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-ATEA

Volvo FH460 - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
835 000 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-TJ3

Volvo FM450 - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
499 000 km
6x2
450 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-JP

DAF XF 106.440 EURO 6 *DAMAGE*  - камион влекач
 1
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
334 400 km
434 hp

Онлајн: 5ден

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Данска, Dänemark

Volvo FH 420 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
4x2
420 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVKS-PS1264x2

MAN TGX 18.440 4X2 BLS - камион влекач
 18
26 180.47 EUR

Камион влекач

2016
558 979 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9ден

MAN TopUsed - Center Denmark

M

Данска, Padborg

Идентификација 0001200186

DAF XF 510 FTS - камион влекач
 7
41 000 EUR

Камион влекач

2016
468 497 km
6x2
510 hp
Корисна носивост: 15 685 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 9ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0092961

Volvo FH500 6x2 Hydralik - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
628 175 km
6x2
500 hp

Онлајн: 14ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVJJ SR-Bogie

Volvo ADR-Hydraulik - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
370 000 km
6x2
500 hp

Онлајн: 14ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVJJJN

Volvo FH460 - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
375 000 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 14ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-BEX

1 2 3 10   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.