Камиони влекачи од Чешка република


   Страница 1 од 14 1/14   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz AROCS 1843, 4x4 HAD, HYDRAULIC, EURO 6 - камион влекач
 20
34 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
198 585 km
4x4
428 hp
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 15час 58мин

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Mercedes-Benz AROCS 1843, 4x4 HAD, HYDRAULIC, EURO 6 - камион влекач
 20
32 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
275 545 km
4x4
428 hp
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 15час 58мин

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

MAN TGX 18.440, LOWDECK, SERVICE BOOK - камион влекач
 20
15 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
925 794 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 15час 58мин

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

MAN TGX 440 E6 Lowdeck - камион влекач
 7
17 489 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
913 000 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

DAF FT XF480 - камион влекач
 13
56 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
414 620 km
4x2
483 hp

Онлајн: 2ден

DAF Used Truck Center Praha

D

Чешка република, DAF Used Truck Center Prague

Идентификација G207097

DAF FT XF450 LOW DECK - камион влекач
 13
56 100 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
314 104 km
4x2
449 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 2ден

DAF Used Truck Center Praha

D

Чешка република, DAF Used Truck Center Prague

Идентификација G203724

DAF FT XF480 LOW DECK - камион влекач
 13
54 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
416 274 km
4x2

Онлајн: 2ден

DAF Used Truck Center Praha

D

Чешка република, DAF Used Truck Center Prague

Идентификација G213041

DAF FT XF480 - камион влекач
 13
56 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
403 360 km
4x2
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 2ден

DAF Used Truck Center Praha

D

Чешка република, DAF Used Truck Center Prague

Идентификација G213010

Mercedes-Benz 1845 Actros MEGA/lowdeck EURO 6 - камион влекач
 15
22 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
653 600 km
4x2
449 hp

Онлајн: 2ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 19121-19

MAN TGX 18.500 BLS, Hydraulik, Intarder, Standklima - камион влекач
 17
49 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
301 290 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Dvorak-Trucks GmbH

6

Чешка република, Velké Mezirici

F-MAX 1850T,NEW VEHICLE,3 YEARS GUARANTEE - камион влекач
 20
73 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2021
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

MAN TGX 18.460, LOWDECK, EURO 6, SECONDARY AIR COND. - камион влекач
 20
39 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
394 127 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Scania R410 EURO 6 MEGA/lowdeck - камион влекач
 14
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
758 300 km
4x2
409 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 18621-37

MAN TGX 18.440,LOWDECK,EURO 5 EEV,SECON. AIR CONDIT. - камион влекач
 20
16 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
984 102 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

DAF XF 510 FT - камион влекач
 13
47 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
402 277 km
4x2
510 hp

Онлајн: 8ден

DAF Used Truck Center Praha

D

Чешка република, DAF Used Truck Center Prague

Идентификација G150315

Volvo FH13/500, Globe - камион влекач
 17
36 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
519 723 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

Dvorak-Trucks GmbH

6

Чешка република, Velké Mezirici

MAN TGA18.430 EURO 3 - камион влекач
 15
6 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
1 053 900 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 10621-80

Mercedes-Benz 1844 Actros EURO 5 MEGA/lowdeck - камион влекач
 15
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
1 110 000 km
4x2
439 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 10821-98

Iveco AS440S48 Hi-Way 480 Euro 6 Retarder - камион влекач
 15
22 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
386 800 km
4x2
480 hp

Онлајн: 9ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 343595-133

Scania R450 EURO 6 MEGA/lowdeck - камион влекач
 10
22 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
968 000 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 8821-121

1 2 3 14   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.