Камиони влекачи од Белгија


1 030
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 52 1/52   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN 19.403 hydraulic top 1a - камион влекач
8 200 EUR
Нето цена
DAF 85 CF 460 Zf intarder - камион влекач
14 200 EUR
Нето цена
Iveco Stralis 440 S46 Euro 6 - камион влекач
 20
11 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
597 139 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 31 841 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4час

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC74962

Iveco Stralis 440 S46 Euro 6 - камион влекач
 20
11 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
686 368 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 31 841 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4час

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC45924

MAN TGA 510 Euro 3 INTARDER - камион влекач
 20
12 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2002
846 000 km
6x4
Корисна носивост: 16 170 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4час

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC33890

Scania R 620 Topline Full options - камион влекач
 13
15 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 283 980 km
4x2
620 hp
Корисна носивост: 10 300 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12час 33мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004897

Renault Magnum 440 manual - камион влекач
 12
Прашајте за цена

Камион влекач

2003
465 205 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 086 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 33мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005006

Mercedes-Benz SK 2038 lames/meca - камион влекач
 3
16 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

1994
4x2
380 hp

Онлајн: 12час 33мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004885

MAN TGX 18 440 XLX PTO - камион влекач
 7
13 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
750 000 km
4x2
440 hp

Онлајн: 15час 43мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 069375

Renault 410 - камион влекач
 10
7 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
800 000 km

Онлајн: 16час 23мин

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 038176

Scania G440 - камион влекач
 10
12 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
600 000 km
4x2
440 hp

Онлајн: 16час 37мин

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 20091515

DAF XF 105 410 SPACECAB - камион влекач
 7
9 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
990 000 km
4x2
410 hp

Онлајн: 18час 7мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 682171

DAF XF 105 460 SPACECAB 6x2 538000 km RHD - камион влекач
 8
8 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
538 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 18час 7мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 729604

DAF XF 105 410 - камион влекач
 7
7 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
850 000 km
4x2
410 hp

Онлајн: 18час 7мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 670274

Renault premium 450 - камион влекач
 12
10 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
4x2

Онлајн: 19час 3мин

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 001029

Scania R560 v8 - Retarder - Euro 5 - камион влекач
 9
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 320 000 km
560 hp

Онлајн: 19час 43мин

Houffalize Trading SA

9

Белгија, Houffalize

Идентификација 136753

Volvo FH 13 540 Euro 6 - камион влекач
 13
14 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
478 145 km
4x2
540 hp

Онлајн: 21час 7мин

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC74793

MAN TGX 480 Euro 6 INTARDER - камион влекач
 20
24 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
478 276 km
4x2

Онлајн: 22час 23мин

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC84072

MAN TGX 440 Euro 6 INTARDER - камион влекач
 20
31 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
332 000 km
4x2

Онлајн: 22час 25мин

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC29617

MAN TGX 440 Euro 6 INTARDER - камион влекач
 20
27 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
401 690 km
4x2
Корисна носивост: 10 997 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 22час 27мин

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC89429

MAN TGX 18.480 - камион влекач
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
670 080 km
480 hp
Корисна носивост: 11 920 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004992

MAN TGX 400 Euro 5 - камион влекач
 20
19 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
113 000 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 11 930 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC52124

1 2 3 52   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.