Камион влекач Mercedes SK 2038

Онлајн: 2год 9мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 2038
Идентификација CY159QG
Година на производство 1995
Километража 323 424 km
Бруто тежина 19 000 kg
Локација Франција, LIMAY
Телефон +33 (0) 1 30...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 4x2

Продавач
GUAINVILLE INTERNATIONAL
GUAINVILLE INTERNATIONAL Франција
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:22
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes SK 2031
Mercedes SK 2031
1995, 566 726 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2031, 1995
Камион влекач Mercedes SK 1748
Mercedes SK 1748
1988, 548 825 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 1748, 1988
Камион влекач Mercedes SK 2038
Mercedes SK 2038
1996, 791 529 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2038, 1996
Камион влекач Volvo FH12 420
Volvo FH12 420
1995, 1 028 817 km, 4x2
Франција, LIMAY
Камион влекач Volvo FH12 420, 1995
Камион влекач Mercedes Actros 1848
Mercedes Actros 1848
2014, 850 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1848, 2014
Камион влекач Mercedes Actros 1843
Mercedes Actros 1843
2015, 222 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1843, 2015
Камион влекач Mercedes Axor 1835
Mercedes Axor 1835
2002, 929 126 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Axor 1835, 2002
Камион влекач Mercedes Actros 1843
Mercedes Actros 1843
2001, 663 580 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1843, 2001
Камион влекач Mercedes Actros 1835
Mercedes Actros 1835
1999, 659 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1835, 1999
Камион влекач Mercedes Axor 1840
Mercedes Axor 1840
2008, 821 522 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Axor 1840, 2008
Камион влекач Mercedes Actros 1853
Mercedes Actros 1853
1997, 1 204 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1853, 1997
Камион влекач Mercedes Actros 1842
Mercedes Actros 1842
2012, 932 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1842, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.