Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz 1422 Steel suspension, Manual
Mercedes-Benz 1422 Steel suspension, Manual
1991, 479 000 km, 4x2, Дизел
Холандија, Ede
8 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1422 Steel suspension, Manual, 1991
Камион влекач Mercedes SK 1748
Mercedes SK 1748
1988, 548 825 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 1748, 1988
Камион влекач Mercedes SK 2031
Mercedes SK 2031
1995, 566 726 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2031, 1995
Камион влекач Mercedes SK 2038
Mercedes SK 2038
1996, 791 529 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2038, 1996
Камион влекач Mercedes SK 2038
Mercedes SK 2038
1995, 323 424 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2038, 1995
Камион влекач Mercedes SK 2638
Mercedes SK 2638
1997, 473 379 km, 6x4, Дизел
Турција, Istanbul
19 900 EUR
Камион влекач Mercedes SK 2638, 1997
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач Mercedes-Benz 3336 8X6
Mercedes-Benz 3336 8X6
1984, 8x4, Дизел, 4-оски
Холандија, Alkmaar
27 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 3336 8X6, 1984

Камион влекач Mercedes SK 1422

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1422
Идентификација 782959
Година на производство 1984
Километража 362 640 km
Бруто тежина 19 000 kg
Локација Франција, LIMAY
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • конфигурација на оска: 4x2
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes SK 1422

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes SK 1422

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.