Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Zetros - Клима уред.


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Zetros 1833 A 4x4, Allison-Automatik, - камион влекач
 15
72 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

103 885 km
4x4
326 hp
Корисна носивост: 9 400 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82885

Mercedes-Benz ZETROS 3643 AS 6X6 TRACTOR  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2018
89 km
6x6
430 hp

Онлајн: 3мес 8ден

Geurts Trucks B.V.

9

Холандија, ANDELST

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.