Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK - Менувач: автоматски.


9
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles - камион влекач
 13
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1990
501 167 km
6x4
350 hp

Онлајн: 9ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003483

Mercedes-Benz SK 1735 LS v8 - камион влекач
 7
9 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1991
843 567 km
4x2
Корисна носивост: 9 545 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 8мес 10ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 266779

Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand - камион влекач
 9
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
811 466 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 6 700 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30001538

MERCEDES BENZ 1834 SK - камион влекач
 5
8 500 EUR

Камион влекач

1992
481 325 km
4x2
340 hp

Онлајн: 1год 3мес

AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA

Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND

Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4 - камион влекач
 11
23 350 EUR
Нето цена

Камион влекач

1989
672 000 km
6x4
290 hp

Онлајн: 1год 5мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 12062059

Mercedes-Benz SK 2648S - 6x4 - камион влекач
 10
22 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1991
163 550 km
6x4
480 hp

Онлајн: 2год 6мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 16101477

Mercedes-Benz SK 1844LS - камион влекач
 10
13 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1997
623 983 km
4x2
440 hp

Онлајн: 2год 6мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 16081316

Mercedes-Benz SK 2635S - 2435S - 6x4 - камион влекач
 9
19 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1989
322 000 km
6x4
350 hp

Онлајн: 2год 6мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 15102231

Mercedes-Benz SK 1834LS - камион влекач
 7
11 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
766 000 km
4x2
340 hp

Онлајн: 2год 6мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 15061424

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.