Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK од Словенија


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit - камион влекач
 6
9 000 EUR

Камион влекач

1992
523 000 km
Корисна носивост: 10 200 kg
Бруто тежина: 17 500 kg

Онлајн: 2мес 15ден

Fiš d.o.o.

7

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.