Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK од Холандија


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK1948 - камион влекач
 6
13 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

1990

Онлајн: 8ден

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација T4081

Mercedes-Benz SK2648 S 6x4 FULL STEEL TRACTOR (ZF16 MANUAL GEARBOX / REDUCTION AXLES / FULL STEEL SUSPENSION) - камион влекач
 13
21 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

1992
638 000 km
6x4
492 hp

Онлајн: 10ден

Engel Trucks B.V.

7

Холандија, MEERKERK (HOLLAND)

Идентификација SN 45593267 Z

Mercedes-Benz SK 1735 LS v8 - камион влекач
 7
9 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1991
843 567 km
4x2
Корисна носивост: 9 545 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 8мес 10ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 266779

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.