Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK од Германија


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK II 1824 K 4x2 mit Kran Atlas 155.1 - камион влекач
 15
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
716 680 km
4x2
244 hp
Корисна носивост: 9 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82751

Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand - камион влекач
 6
5 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

1990
1 300 000 km
4x2
224 hp
Бруто тежина: 11 050 kg

Онлајн: 6мес 7ден

Bargen Nutzfahrzeuge

Германија, 32107 Bad Salzuflen

Идентификација 31

MERCEDES-BENZ SK 1838 - камион влекач
 8
10 900 EUR

Камион влекач

1993
373 hp

Онлајн: 1год 5мес

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 1509-03

MERCEDES-BENZ SK 1735 - камион влекач
 16
10 900 EUR

Камион влекач

1990
344 hp

Онлајн: 1год 5мес

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 1509-04

MERCEDES-BENZ SK 1748 - камион влекач
 10
10 900 EUR

Камион влекач

1989
473 hp

Онлајн: 1год 5мес

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 1508-11

MERCEDES-BENZ SK 1844 - камион влекач
 8
8 900 EUR

Камион влекач

1995
432 hp

Онлајн: 1год 5мес

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 1508-12

Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit - камион влекач
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
182 132 km
6x4
434 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4год

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 8484

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.