Нови камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK
0
Резултати пронајдени
Погледни исто така

Слични понуди

Mercedes-Benz SK 2639 6x6 - камион влекач
 18
Прашајте за цена

Камион влекач

1997
728 756 km
6x6
381 hp
Корисна носивост: 14 760 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 41011

Mercedes-Benz 1840 LS ORIGINAL DUTCH (EURO 2 / EPS WITH CLUTCH / SIDE SKIRTS / 3 IDENTICAL UNITS) - камион влекач
 11
10 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

1999
321 500 km
4x2
394 hp

Онлајн: 7ден

Engel Trucks B.V.

8

Холандија, MEERKERK (HOLLAND)

Идентификација SN 48748306

Mercedes-Benz SK 2635 13 axles manual - камион влекач
 13
25 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1999
901 649 km
6x4
350 hp
Корисна носивост: 8 440 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 26ден

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Peer

Идентификација 30003483

Mercedes-Benz 1838 SK V8 EPS 3 pedals - камион влекач
 9
25 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
738 482 km
4x2
381 hp
Корисна носивост: 10 310 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 40388

Mercedes-Benz SK 2631 manual 6x4 - камион влекач
 13
22 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
60 894 km
6x4
310 hp

Онлајн: 1мес 23ден

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Peer

Идентификација 30005245

Mercedes-Benz 1838 SK 4x4 Palfinger 45 ton/meter laadkraan - камион влекач
 11
39 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

1998
1 054 461 km
4x4
379 hp
Корисна носивост: 2 230 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 30ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 40569

Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4 - 220 TON - камион влекач
 8
33 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
408 753 km
8x4
530 hp

Онлајн: 10мес 6ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 20010105

Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4 - 220 TON - камион влекач
 11
33 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
447 190 km
8x4
530 hp

Онлајн: 10мес 6ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 20010104

Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual - камион влекач
 10
26 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
433 459 km
6x4
500 hp
Корисна носивост: 10 790 kg
Бруто тежина: 26 250 kg

Онлајн: 1год

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Peer

Идентификација 30003568

Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10 - камион влекач
 11
11 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

1981
548 704 km
4x4
320 hp
Корисна носивост: 11 410 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1год 6мес

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Peer

Идентификација 19105216

MERCEDES-BENZ SK 1838 - камион влекач
 8
10 900 EUR

Камион влекач

1993
373 hp

Онлајн: 1год 9мес

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 1509-03

MERCEDES-BENZ SK 1748 - камион влекач
 10
10 900 EUR

Камион влекач

1989
473 hp

Онлајн: 1год 9мес

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 1508-11

MERCEDES BENZ 1834 SK - камион влекач
 5
8 500 EUR

Камион влекач

1992
481 325 km
4x2
340 hp

Онлајн: 2год 2мес

AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA

Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND

Mercedes SK 2038 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

1995
323 424 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3год 1мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

11

Франција, LIMAY

Идентификација CY159QG

Mercedes-Benz SK 2648S - 6x4 - камион влекач
 10
22 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1991
163 550 km
6x4
480 hp

Онлајн: 3год 5мес

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 16101477

Mercedes-Benz SK 1834LS - камион влекач
 7
11 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
766 000 km
4x2
340 hp

Онлајн: 3год 5мес

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 15061424

Mercedes SK 2038 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

1996
791 529 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4год 1мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

11

Франција, LIMAY

Идентификација 3566QI

Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit - камион влекач
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
182 132 km
6x4
434 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4год 4мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 8484

Mercedes SK 2031 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

1995
566 726 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5год

GUAINVILLE INTERNATIONAL

11

Франција, LIMAY

Идентификација 90785

Mercedes SK 1748 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

1988
548 825 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5год

GUAINVILLE INTERNATIONAL

11

Франција, LIMAY

Идентификација 4792EM

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.