Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK - Евро 2.


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK1948 - камион влекач
 6
13 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

1990

Онлајн: 13ден

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација T4081

Mercedes-Benz SK2648 S 6x4 FULL STEEL TRACTOR (ZF16 MANUAL GEARBOX / REDUCTION AXLES / FULL STEEL SUSPENSION) - камион влекач
 13
21 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

1992
638 000 km
6x4
492 hp

Онлајн: 16ден

Engel Trucks B.V.

7

Холандија, MEERKERK (HOLLAND)

Идентификација SN 45593267 Z

Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

1996
433 459 km
6x4
500 hp
Корисна носивост: 10 790 kg
Бруто тежина: 26 250 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003568

Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand - камион влекач
 9
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
811 466 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 6 700 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30001538

Mercedes-Benz SK 1831 AK 4x4 - камион влекач
 15
22 900 EUR

Камион влекач

1998
54 500 km
4x4
312 hp
Корисна носивост: 7 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 6мес

Gassmann GmbH

14

Германија, Göttingen

Идентификација 80517

Mercedes-Benz SK 1844LS - камион влекач
 10
13 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1997
623 983 km
4x2
440 hp

Онлајн: 2год 6мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 16081316

Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit - камион влекач
 13
29 900 EUR

Камион влекач

1995
182 132 km
6x4
434 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3год 5мес

Gassmann GmbH

14

Германија, Göttingen

Идентификација 8484

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.