Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK - Евро 2.


6
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK II 1824 K 4x2 mit Kran Atlas 155.1 - камион влекач
 15
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
716 680 km
4x2
244 hp
Корисна носивост: 9 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82751

Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4 - камион влекач
 8
33 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
408 753 km
8x4
530 hp

Онлајн: 6мес 7ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 20010105

Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4 - камион влекач
 11
33 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
447 190 km
8x4
530 hp

Онлајн: 6мес 7ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 20010104

Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

1996
433 459 km
6x4
500 hp
Корисна носивост: 10 790 kg
Бруто тежина: 26 250 kg

Онлајн: 8мес 16ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003568

Mercedes-Benz SK 1844LS - камион влекач
 10
13 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1997
623 983 km
4x2
440 hp

Онлајн: 3год 1мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 16081316

Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit - камион влекач
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
182 132 km
6x4
434 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4год

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 8484

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.