Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK - Евро 1.


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz 1838 SK V8 EPS 3 pedals - камион влекач
 9
25 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
738 482 km
4x2
381 hp
Корисна носивост: 10 310 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 22ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 40388

Mercedes-Benz SK 2635 13 axles - камион влекач
 13
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1999
501 167 km
6x4
350 hp
Корисна носивост: 8 440 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7мес 24ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003483

Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10 - камион влекач
 11
11 300 EUR
Нето цена

Камион влекач

1981
548 704 km
4x4
320 hp
Корисна носивост: 11 410 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 19105216

Mercedes-Benz SK 1834LS - камион влекач
 7
11 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
766 000 km
4x2
340 hp

Онлајн: 3год 2мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 15061424

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.