Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK - 6x4.


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T - камион влекач
 12
22 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

1987
906 595 km
6x4
440 hp
Корисна носивост: 9 240 kg
Бруто тежина: 26 400 kg

Онлајн: 2мес 14ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004405

Mercedes SK 2638 - камион влекач
 9
19 900 EUR

Камион влекач

1997
473 379 km
6x4
380 hp
Корисна носивост: 16 440 kg
Бруто тежина: 60 000 kg

Онлајн: 4мес 3ден

Panthergroupe

Турција, Istanbul

Идентификација BOZ 1224

Mercedes-Benz SK 2635 13 axles - камион влекач
 13
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1999
501 167 km
6x4
350 hp
Корисна носивост: 8 440 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7мес 24ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003483

Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

1996
433 459 km
6x4
500 hp
Корисна носивост: 10 790 kg
Бруто тежина: 26 250 kg

Онлајн: 8мес 19ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003568

Mercedes-Benz SK 2648S - 6x4 - камион влекач
 10
22 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1991
163 550 km
6x4
480 hp

Онлајн: 3год 2мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 16101477

Mercedes-Benz SK 2635S - 2435S - 6x4 - камион влекач
 9
19 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1989
322 000 km
6x4
350 hp

Онлајн: 3год 2мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 15102231

Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit - камион влекач
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
182 132 km
6x4
434 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4год

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 8484

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.