Камиони влекачи MERCEDES-BENZ SK - 4x2.


10
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SK II 1824 K 4x2 mit Kran Atlas 155.1 - камион влекач
 15
14 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
716 680 km
4x2
244 hp
Корисна носивост: 9 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82751

Mercedes-Benz 1838 SK V8 EPS 3 pedals - камион влекач
 9
25 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
738 482 km
4x2
381 hp
Корисна носивост: 10 310 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 19ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 40388

Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand - камион влекач
 6
5 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

1990
1 300 000 km
4x2
224 hp
Бруто тежина: 11 050 kg

Онлајн: 6мес 7ден

Bargen Nutzfahrzeuge

Германија, 32107 Bad Salzuflen

Идентификација 31

MERCEDES BENZ 1834 SK - камион влекач
 5
8 500 EUR

Камион влекач

1992
481 325 km
4x2
340 hp

Онлајн: 1год 10мес

AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA

Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND

Mercedes SK 2038 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

1995
323 424 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 2год 9мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

10

Франција, LIMAY

Идентификација CY159QG

Mercedes-Benz SK 1844LS - камион влекач
 10
13 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1997
623 983 km
4x2
440 hp

Онлајн: 3год 1мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 16081316

Mercedes-Benz SK 1834LS - камион влекач
 7
11 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

1995
766 000 km
4x2
340 hp

Онлајн: 3год 1мес

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 15061424

Mercedes SK 2038 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

1996
791 529 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3год 9мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

10

Франција, LIMAY

Идентификација 3566QI

Mercedes SK 2031 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

1995
566 726 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4год 8мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

10

Франција, LIMAY

Идентификација 90785

Mercedes SK 1748 - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

1988
548 825 km
4x2
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4год 8мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

10

Франција, LIMAY

Идентификација 4792EM

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.