Камиони влекачи MERCEDES-BENZ од Полска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Actros - камион влекач
 16
69 000 EUR

Камион влекач

2019
72 000 km
450 hp
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 21час 45мин

MIROSŁAW WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, Wrocław

MERCEDES-BENZ LOHR ACTROS 1943 LS LSnRA E6 AUTOTRANSPORTER - камион влекач
 20
29 090 EUR

Камион влекач

2014
450 000 km
4x2
422 hp

Онлајн: 5ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space - камион влекач
 7
25 500 EUR

Камион влекач

2015
637 000 km

Онлајн: 8ден

HT Trucks&Parts Poland

Полска, Częstochowa

Mercedes-Benz 1845LS - камион влекач
 19
71 900 EUR

Камион влекач

Ново
2019
1 km
450 hp
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 14ден

MIROSŁAW WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, Wrocław

MERCEDES-BENZ Actros 1844 - камион влекач
 5
36 700 EUR

Камион влекач

2008

Онлајн: 22ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Szczecin

Mercedes-Benz Actros 1845LS Euro 6 4×2 Retarder - камион влекач
 6
23 700 EUR

Камион влекач

2015
663 648 km
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

HT Trucks&Parts Poland

Полска, Częstochowa

Mercedes-Benz Actros 1845LS Euro 6 4×2 Retarder [ Copy ] - камион влекач
 7
25 500 EUR

Камион влекач

2014
623 000 km
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес

HT Trucks&Parts Poland

Полска, Częstochowa

MERCEDES-BENZ Actros 1848, Steel /Air, EPS gearbox, RETARDER - камион влекач
 12
9 500 EUR

Камион влекач

1997
987 345 km
4x2
480 hp

Онлајн: 1мес 6ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

Mercedes-Benz Actros 1845LS Euro 6 4×2 Retarder - камион влекач
 8
28 990 EUR

Камион влекач

2015
554 746 km
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 8ден

HT Trucks&Parts Poland

Полска, Częstochowa

MERCEDES-BENZ Actros 1848 LS - камион влекач
 5
75 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2019
10 km
4x2
476 hp

Онлајн: 3мес 2ден

Gdańsk - MIROSŁAW WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, 83-010 Straszyn, Starogardzka 24 / Gdańsk

MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS - камион влекач
 3
71 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

Ново
2019
4x2
449 hp

Онлајн: 3мес 4ден

Zielona Góra - MIROSŁAW WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, 66-015 Zielona Góra, Przylep-Solidarności 86b

Mercedes-Benz Axor 1840 Manual  - камион влекач
 9
7 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
1 050 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 3мес 22ден

Nosrati Abdollatif

Полска, Łódź

Mercedes-Benz Actros  1846  Tank 1430L  - камион влекач
 20
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 030 000 km
4x2
455 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5мес 7ден

Nosrati Abdollatif

Полска, Łódź

Mercedes-Benz Actros 1842  - камион влекач
 15
15 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
814 000 km
4x2
421 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7мес 3ден

Nosrati Abdollatif

Полска, Łódź

Mercedes-Benz Actros 1845 GigaSpace + Retarder  - камион влекач
 20
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
885 000 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес 15ден

Nosrati Abdollatif

Полска, Łódź

Mercedes-Benz Actros 1846 Retarder  - камион влекач
 7
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 200 000 km
455 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 1мес

Nosrati Abdollatif

Полска, Łódź

MERCEDES BENZ 1834 SK - камион влекач
 5
8 500 EUR

Камион влекач

1992
481 325 km
4x2
340 hp

Онлајн: 1год 8мес

AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA

Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.