Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Axor


74
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Axor 1840  - камион влекач
 8
8 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
886 290 km
4x2
400 hp

Онлајн: 34мин

IB Trading s.r.o.

Словачка, Komárno

Mercedes-Benz Axor 2543 ClassicSpace, Euro 5, original mileage - камион влекач
 11
18 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
336 639 km
6x2
430 hp
Корисна носивост: 17 030 kg
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 12час 52мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2579

Mercedes-Benz Axor 1840 LS - EURO 5 - 570.000 km - 2013 - камион влекач
 20
15 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
570 000 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 11 910 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

A & A Trdg Holland B.V.

Холандија, Ede

Идентификација 978309

Mercedes-Benz AXOR 1836 LS 4X2 + SCHMITZ SKI 24 M3 TIPPER  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
301 000 km
4x2
360 hp

Онлајн: 3ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Mercedes-Benz Axor 1829 LS 4x2 Axor 1829 LS 4x2 mit Kran Palfinger PK 16502, Funk - камион влекач
 15
34 452 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
283 000 km
286 hp

Онлајн: 5ден

Ronny Schoutteet Trucks B.v.b.A

Белгија, Roksem

Идентификација 81636

Mercedes-Benz Axor 1843 LS 4X2 *Gearbox problem* Hydraulik Euro 5 - камион влекач
 17
8 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
827 806 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 12 500 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70118217

Mercedes-Benz AXOR 1840 LS - камион влекач
 13
10 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
175 192 km
4x2
401 hp
Корисна носивост: 11 700 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 7ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 264522

Mercedes-Benz Axor 1840 Manual + Schmitz 24m3 - камион влекач
 11
14 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
923 098 km
4x2
401 hp
Корисна носивост: 11 370 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 40065+40066

Mercedes-Benz Axor 1840 EPS 16, 3 Pedals, Retarder, Airco, PTO - камион влекач
 7
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
743 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 11ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 157701

Mercedes-Benz Axor 1840 EPS 16, 3 Pedals, Retarder, Airco, PTO, euro 4 - камион влекач
 7
12 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
529 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 11ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 412271

Mercedes Benz AXOR 1833 Euro 3 Manual Gearbox 457.427km - камион влекач
 11
8 800 EUR

Камион влекач

2005
457 427 km
4x2

Nebim Used Trucks

10

Холандија, Weert, Netherlands

Идентификација 111829

Mercedes-Benz Axor 1836 L-Fahrerhaus Euro5 4x2  - камион влекач
 10
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
351 000 km
4x2
360 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 26ден

TruckStore Brussels

8 M

Белгија, Aartselaar

Mercedes-Benz Axor 1840LS - камион влекач
 10
14 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
886 029 km
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 19101878

Mercedes-Benz Axor 1840LS - камион влекач
 11
14 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
806 584 km
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 19101877

Mercedes-Benz Axor 1840LS - камион влекач
 12
14 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 028 280 km
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 19101716

Mercedes-Benz Axor 1840LS - камион влекач
 12
14 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 082 864 km
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 19101715

MERCEDES-BENZ Axor 2543 - камион влекач
 8
20 600 EUR

Камион влекач

2012
550 000 km
6x2
430 hp

Онлајн: 1мес 4ден

UAB GEDAIVA

Литванија, Vilnius

Mercedes-Benz Axor 1840LS - камион влекач
 10
14 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
797 274 km
4x2
400 hp

Онлајн: 1мес 16ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 19101876

Mercedes-Benz 1840 LS Axor, Euro 5, Klima, Kipphydr.  - камион влекач
 11
12 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
493 000 km
4x2
401 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Stuhr

Идентификација 0213/19

Mercedes Benz Axor 1840LS - камион влекач
 9
11 500 EUR

Камион влекач

2009
611 666 km
4x2
Корисна носивост: 11 215 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Euro Trucks

9

Холандија, Voorst, Netherlands

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.