Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Axor


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Axor 1840 EPS 16, 3 Pedals, Retarder, Airco, PTO, euro 4 - камион влекач
 7
11 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
529 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 5час 24мин

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 412271

Mercedes-Benz Axor 1843 Airco, ADR, PTO, euro 4 - камион влекач
 7
11 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
879 000 km
4x2
430 hp

Онлајн: 5час 28мин

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 971244

Mercedes-Benz Axor 1840 EURO 5, Manual, Retarder, Airco, ADR, PTO - камион влекач
 7
13 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
634 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 5час 30мин

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 971636

Mercedes-Benz Axor 1836 LS 4X2 NL-Truck Manual Euro 5 - камион влекач
 12
12 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
807 128 km
4x2
360 hp

Онлајн: 12час 2мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70134118

Mercedes-Benz Axor 1840 Euro 3 - камион влекач
 20
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
852 030 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 11 750 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC69311

Mercedes-Benz Axor 1840 Euro 5 - камион влекач
 20
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 138 358 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 12 290 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC10912

Mercedes-Benz Axor 1836 - камион влекач
 12
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
78 265 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 8 720 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 5ден

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005008

Mercedes-Benz AXOR 1843 LS  - камион влекач
 15
8 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2004
561 227 km
4x2
315 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6ден

Dvorak-Trucks GmbH

Чешка република, CZ-594 01 Velké Mezirici

MERCEDES-BENZ Axor 1840 - Manual - Only 350 tkm !!! - камион влекач
 20
10 400 EUR

Камион влекач

2008
353 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 7ден

UAB GEDAIVA

6

Литванија, Vilnius

Идентификација 4071

Mercedes-Benz Axor 1840 EURO 5, Hydraulic, Airco, Analoge tachograaf - камион влекач
 7
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 155 000 km
4x2
400 hp

Онлајн: 8ден

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 963041

Mercedes Axor 1840 - камион влекач
 8
9 900 EUR

Камион влекач

2007
947 455 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Mercedes-Benz Axor 1840 LS 4x2 mit Kran Palfinger PK 14002-EH, - камион влекач
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
549 580 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 8 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82822

Mercedes-Benz Axor 1840 Euro 5 - камион влекач
 20
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
980 268 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 12 000 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 13ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC53106

Mercedes-Benz Axor 1840 Euro 5 - камион влекач
 20
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 217 877 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 12 290 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 13ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC46140

Mercedes Axor 1840 - камион влекач
 8
10 500 EUR

Камион влекач

2007
392 704 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 14ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Mercedes Axor 1840 4x2 Euro 5 + PTO + Retarder - камион влекач
 20
12 900 EUR

Камион влекач

2009
676 700 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M447786

Mercedes-Benz AXOR 1843 LS - камион влекач
 4
7 750 EUR

Камион влекач

2003
900 000 km
4x2

Онлајн: 19ден

Mestebeld Trucks B.V.

Холандија, Lemelerveld, Netherlands

Идентификација 43428

Mercedes-Benz Axor 1840 Euro 3 - камион влекач
 18
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
1 213 000 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 12 490 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 21ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC81199

Mercedes-Benz Axor 1840 Euro 5 - камион влекач
 20
10 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 028 448 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 12 290 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 21ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC22467

Mercedes-Benz AXOR 1840 + RETARDER + ADR + PTO + EURO 5 + ALCOA - камион влекач
 15
12 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
784 498 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 11 985 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 21ден

V.O.F. WORLD WIDE TRUCK TRADING

Холандија, Roosendaal

Идентификација 971043

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.