Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Atego


10
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MERCEDES-BENZ Atego 1324 Nyerges Vontató - камион влекач
 7
12 840 EUR

Камион влекач

2007
595 000 km
234 hp

Онлајн: 1ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Mercedes-Benz Atego 1328 Combi + Reisch Martin 1 axle + Manual + Euro 4 - камион влекач
 20
16 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
219 703 km
4x2
280 hp
Корисна носивост: 8 600 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 6ден

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 520836

Mercedes-Benz Atego 1328 + Manual + Euro 4 - камион влекач
 20
8 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
219 703 km
4x2
280 hp
Корисна носивост: 8 600 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 10ден

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 520836

Mercedes-Benz Atego 1330 LS 4x2 - камион влекач
 15
39 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
21 010 km
4x2
298 hp
Корисна носивост: 8 426 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 26ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82737

Mercedes Benz ATEGO 2628 6x4 stetter mixer - камион влекач
 6
15 500 EUR

Камион влекач

2000
296 000 km
6x4
Корисна носивост: 14 250 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3мес 5ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Mercedes-Benz Atego 823 LS 4x2 Euro 3  - камион влекач
 12
5 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
635 000 km
4x2
231 hp

Онлајн: 3мес 27ден

Automobile Resch

Германија, Wegscheid

Mercedes-Benz Atego 1223 LS 4x2 Euro 3  - камион влекач
 12
5 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
635 000 km
4x2
231 hp

Онлајн: 3мес 27ден

Automobile Resch

Германија, Wegscheid

Mercedes-Benz Atego 1330 LS 4x2 - камион влекач
 15
31 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
273 015 km
4x2
298 hp
Корисна носивост: 8 390 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 3мес 30ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82260

Mercedes-Benz Atego 1828LS 4x2 eFH./Umweltplakette Rot/Radio - камион влекач
 9
6 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
632 175 km
4x2
278 hp
Корисна носивост: 11 090 kg
Бруто тежина: 17 000 kg

Онлајн: 7год

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 75909

Mercedes-Benz Atego 1218 4x2 mit Kran MKG HLK25 - камион влекач
 12
9 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
493 060 km
4x2
179 hp
Корисна носивост: 4 790 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 8год 8мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 65654

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.