Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Atego


8
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 2006 Mercedes Benz ATEGO 1318 - камион влекач
 20
Аукција

Камион влекач

2006

Онлајн: 1ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Идентификација 200170101

Mercedes-Benz Atego 1321 LS 4x2 - камион влекач
 9
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
211 000 km
4x2
210 hp
Корисна носивост: 8 500 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 15ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 8714

Mercedes-Benz Atego 1321 LS 4x2 - камион влекач
 9
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
211 000 km
4x2
210 hp
Корисна носивост: 2 490 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 15ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82887

Mercedes-Benz 1324 LS Atego 4x2, Euro 5, klima, Tempomat  - камион влекач
 16
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
272 668 km
4x2
238 hp
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 1мес 5ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI80036

Mercedes Benz ATEGO 2628 6x4 stetter mixer - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2000
296 000 km
6x4
Корисна носивост: 14 250 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 5мес 15ден

Fiš d.o.o.

8

Словенија, Gomilsko, Slovenia

Mercedes-Benz Atego 1330 LS 4x2 - камион влекач
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
273 015 km
4x2
298 hp
Корисна носивост: 8 390 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 6мес 10ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82260

Mercedes-Benz Atego 1828LS 4x2 eFH./Umweltplakette Rot/Radio - камион влекач
 9
6 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
632 175 km
4x2
278 hp
Корисна носивост: 11 090 kg
Бруто тежина: 17 000 kg

Онлајн: 7год 3мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 75909

Mercedes-Benz Atego 1218 4x2 mit Kran MKG HLK25 - камион влекач
 12
9 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
493 060 km
4x2
179 hp
Корисна носивост: 4 790 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 8год 10мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 65654

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.