Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Antos


9
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz ANTOS 1836 EURO 6 - камион влекач
 19
19 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
617 535 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 12 026 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

De Ruyter Trucks B.V.

Холандија, MEERKERK

Идентификација 10774

Mercedes-Benz Antos 1843 Kipphydraulik EUR6  - камион влекач
 15
28 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
317 515 km
4x2
428 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Bargen Nutzfahrzeuge

Германија, 32107 Bad Salzuflen

Идентификација 46

Mercedes-Benz Antos 1843 Kipphydraulik EUR6  - камион влекач
 15
28 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
343 396 km
4x2
428 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Bargen Nutzfahrzeuge

Германија, 32107 Bad Salzuflen

Идентификација 58

Mercedes-Benz ANTOS 1835 LS 4x2  ADR - KLIMA Standheizung - Re - камион влекач
 6
23 900 EUR

Камион влекач

2014
330 968 km
353 hp

Онлајн: 1мес 24ден

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20158_184

Mercedes-Benz ANTOS 1824 LS 4X2 TREKKER ONGEBRUIKT  - камион влекач
 9
39 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
165 km
4x2
241 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 29ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Mercedes-Benz Antos 1835 LS ADR HPEB Euro 6  - камион влекач
 15
23 790 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
241 821 km
4x2
354 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3мес 22ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 702720-2

Mercedes-Benz Antos 1835 LS ADR HPEB Euro 6  - камион влекач
 15
23 790 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
241 821 km
4x2
354 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3мес 22ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 702720

Mercedes-Benz Antos 1836 EURO 6 - камион влекач
 20
19 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
544 670 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 12 026 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3мес 30ден

De Ruyter Trucks B.V.

Холандија, MEERKERK

Идентификација 10754

Mercedes-Benz Antos 1836 EURO 6 - камион влекач
 15
19 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
443 755 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 12 026 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 7мес 26ден

De Ruyter Trucks B.V.

Холандија, MEERKERK

Идентификација 10685

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.