Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Actros


   Страница 1 од 30 1/30   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Actros 2645 Euro 6 6X4 Fassi 80 t/m crane Kran - камион влекач
 18
139 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
303 365 km
6x4
450 hp

Онлајн: 10час 23мин

Leon de Wit Trading and Repair

Холандија, Kolhorn

Mercedes-Benz ACTROS 1845 STREAMSPACE 250 *ONE YEAR WARRANTY* - камион влекач
 20
32 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
454 000 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 964 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1час 57мин

A & A Trdg Holland B.V.

Холандија, Ede

Идентификација 122438

Mercedes-Benz ACTROS 2545 LS 6X2 STREAMSPACE 2014 EURO 6 - камион влекач
 20
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
833 000 km
6x2
450 hp
Корисна носивост: 17 147 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1час 59мин

A & A Trdg Holland B.V.

Холандија, Ede

Идентификација 824359

Mercedes-Benz Actros 1846 4X2 Retarder Standklima 3-Pedals 2x Tanks Euro 3 - камион влекач
 16
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2004
989 879 km
4x2
460 hp

Онлајн: 3час 25мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70133589

Mercedes-Benz ACTROS 1842LLS EURO6 TOP CONDITION CHASSIS 2015!! - камион влекач
 17
15 299 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
719 130 km
4x2
421 hp
Корисна носивост: 10 777 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3час 33мин

Vierboom Trucks B.V.

Холандија, NIJMEGEN

Идентификација 93BFD9

Mercedes-Benz Actros 1851 EURO 6, Retarder, Airco - камион влекач
 7
22 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
447 000 km
4x2
510 hp

Онлајн: 4час 45мин

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 903376

Mercedes-Benz ACTROS 1842 MLS - камион влекач
 12
40 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
359 857 km
4x2
420 hp

Онлајн: 6час 37мин

Auto Viger

9

Белгија, Auto Viger

Идентификација 16/059

Mercedes-Benz ACTROS 1845 / 1945 EURO 6 - камион влекач
 7
23 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
600 000 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 660 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 8час 29мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 750703

Mercedes-Benz Actros 2645 Euro 6 6X4 Fassi 80 t/m crane Kran - камион влекач
 18
139 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
303 365 km
6x4
450 hp

Онлајн: 10час 23мин

Leon de Wit Trading and Repair

Холандија, Kolhorn

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder ACC Standklima 2x Tanks GigaSpace - камион влекач
 15
35 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
433 196 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 9 631 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10час 31мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70132938

Mercedes-Benz Actros 1848 4X2 Retarder Standklima ACC 2x Tanks BigSpace Navi - камион влекач
 18
34 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
471 295 km
4x2
480 hp

Онлајн: 10час 37мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70134036

Mercedes-Benz Actros 3340 S 6X4 NEW MANUAL EURO2 V6 More units available - камион влекач
 11
Прашајте за цена

Камион влекач

Ново
11 km
6x4
400 hp

Онлајн: 10час 43мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70133865

Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS my 2014 - камион влекач
 16
17 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
713 488 km
4x2

Онлајн: 10час 59мин

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276577

Mercedes-Benz Actros 1843 LS 4X2 Retarder ACC 2X Tanks StreamSpace Navi Euro 6 - камион влекач
 17
30 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
200 370 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 17 149 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11час 37мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70133004

Mercedes-Benz Actros 1845 LS ADR Safety Pack Retarder Kipphyd.  - камион влекач
 15
16 890 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
853 348 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 15час 59мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 769778

Mercedes-Benz Actros 1845 LS ADR Safety Pack Retarder Kipphyd.  - камион влекач
 15
16 890 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
853 348 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 15час 59мин

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 769778-1

Mercedes-Benz Actros 1845 Bigspace Retarder Euro 5 - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2013
799 833 km
4x2

Онлајн: 19час 8мин

Kaus Trucks

Холандија, Nijmegen, Netherlands

Идентификација NO: 82 Mercedes Actros 1845 2013

Mercedes-Benz Actros 1843 LS - камион влекач
 12
23 000 EUR

Камион влекач

2014
654 069 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 10 950 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 19час 24мин

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0834829

Mercedes-Benz Actros 1844 megaspace 3 pedale retarder - камион влекач
 12
14 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
881 254 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 370 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 23час 35мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30005053

Mercedes-Benz Actros 1841 megaspace retarder - камион влекач
 13
12 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
915 133 km
4x2
Корисна носивост: 10 775 kg
Бруто тежина: 17 990 kg

Онлајн: 23час 37мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30003358

Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS 4X2 400 GIGASPACE MP4 EURO 5 RETARDER - камион влекач
 20
20 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
667 000 km
4x2
510 hp
Корисна носивост: 10 593 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

A & A Trdg Holland B.V.

Холандија, Ede

Идентификација 749647

1 2 3 30   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.