Камион влекач Mercedes-Benz ZETROS 3643 AS 6X6 TRACTOR

Онлајн: 3мес 8ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Zetros
Година на производство 2018
Километража 89 km
Локација Холандија, ANDELST
Телефон +31 (0) 488...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 3
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 430 hp (320 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 6x6
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
  • тип на кабина: кабина за спиење
  • клима уред

Продавач
Geurts Trucks B.V.
Geurts Trucks B.V. Холандија
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:24
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz 4061 SLT TITAN 6X6 HEAVY DUTY TRACTOR
Mercedes-Benz 4061 SLT TITAN 6X6 HEAVY DUTY TRACTOR
2020, 62 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 4061 SLT TITAN 6X6 HEAVY DUTY TRACTOR, 2020
Камион влекач Mercedes-Benz AROCS 3345 AS 6X6 TREKKERS
Mercedes-Benz AROCS 3345 AS 6X6 TREKKERS
2017, 70 000 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz AROCS 3345 AS 6X6 TREKKERS, 2017
Камион влекач Mercedes-Benz AROCS 3345 AS 6X6 TREKERS
Mercedes-Benz AROCS 3345 AS 6X6 TREKERS
2017, 65 000 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz AROCS 3345 AS 6X6 TREKERS, 2017
Камион влекач Mercedes-Benz 1840 4X2 TRACTOR KIPPER/TIPPER HYDRAULIC EURO 6
Mercedes-Benz 1840 4X2 TRACTOR KIPPER/TIPPER HYDRAULIC EURO 6
2013, 464 189 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 1840 4X2 TRACTOR KIPPER/TIPPER HYDRAULIC EURO 6, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz 1840 4X2 TRACTOR KIPPER/TIPPER HYDRAULIC EURO 6
Mercedes-Benz 1840 4X2 TRACTOR KIPPER/TIPPER HYDRAULIC EURO 6
2013, 466 303 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 1840 4X2 TRACTOR KIPPER/TIPPER HYDRAULIC EURO 6, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz 3053 S 6X4 HEAVY DUTY TITAN TRACTOR 250 TON
Mercedes-Benz 3053 S 6X4 HEAVY DUTY TITAN TRACTOR 250 TON
1998, 320 301 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 3053 S 6X4 HEAVY DUTY TITAN TRACTOR 250 TON, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz 4165 SLT 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR
Mercedes-Benz 4165 SLT 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR
2012, 242 139 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 4165 SLT 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR, 2012
Камион влекач Mercedes-Benz 3553 S 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR 250 TON
Mercedes-Benz 3553 S 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR 250 TON
2001, 303 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 3553 S 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR 250 TON, 2001
Камион влекач Iveco 380 E 52 6X6 SIVI HEAVY DUTY TRACTOR 275 TON
Iveco 380 E 52 6X6 SIVI HEAVY DUTY TRACTOR 275 TON
1994, 357 000 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Iveco 380 E 52 6X6 SIVI HEAVY DUTY TRACTOR 275 TON, 1994
Камион влекач MAN TGS 40 540 6X6 WSK HEAVY DUTY TRACTOR 250.000 KG
MAN TGS 40 540 6X6 WSK HEAVY DUTY TRACTOR 250.000 KG
2016, 791 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач MAN TGS 40 540 6X6 WSK HEAVY DUTY TRACTOR 250.000 KG, 2016
Камион влекач Mercedes-Benz 4061 SLT 6X6 TITAN HEAVY DUTY PRIME MOVER
Mercedes-Benz 4061 SLT 6X6 TITAN HEAVY DUTY PRIME MOVER
2020, 81 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 4061 SLT 6X6 TITAN HEAVY DUTY PRIME MOVER, 2020
Камион влекач Mercedes-Benz 4061 SLT 6X6 TITAN HEAVY DUTY PRIME MOVERS
Mercedes-Benz 4061 SLT 6X6 TITAN HEAVY DUTY PRIME MOVERS
2020, 14 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, ANDELST
Камион влекач Mercedes-Benz 4061 SLT 6X6 TITAN HEAVY DUTY PRIME MOVERS, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.