Нов камион влекач MERCEDES-BENZ Zetros 3343

Онлајн: 1год 7мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Zetros 3343
Идентификација 136
Година на производство 2019
Километража 15 345 km
Ново
Состојба нова
Локација Холандија, SCHIEDAM
Телефон +31 61 01...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 3
  • излезна моќност: 430 hp (320 KW)
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 6x6

Продавач
TMH RENTAL B.V.
TMH RENTAL B.V. Холандија
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
01:29
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ Zetros 3343
MERCEDES-BENZ Zetros 3343
2019, 14 345 km, 6x6
Холандија, Schiedam
Камион влекач MERCEDES-BENZ Zetros 3343, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros 3340 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3348 S
Mercedes-Benz Mercedes Actros 3348 S
2019, 20 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3348 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3348 S
Mercedes-Benz Mercedes Actros 3348 S
2019, 20 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3348 S, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3
Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3
Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3
Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3
2019, 10 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Mercedes Actros 3340 S MP3, 2019
Камион влекач MERCEDES-BENZ 4860 Titan 350 ton
MERCEDES-BENZ 4860 Titan 350 ton
2019, 8x8, 4-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач MERCEDES-BENZ 4860 Titan 350 ton, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.