Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual

Онлајн: 1мес 4ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 2650 6x4 manual
Идентификација 30003568
Година на производство 1996
Километража 433 459 km
Дата на прва регистрација 02.05.1996
Нето тежина 15 460 kg
Бруто тежина 26 250 kg
Корисна носивост 10 790 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 (0)11 6...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 2
 • поместување: 14 618 cc
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 6x4
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 800 mm
 • предни гуми: 385/65R22.5, 25%
 • задни гуми: Achse 1: 315/80R22.5, 25% / Achse 2: 315/80R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:59
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10
Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10
1981, 548 704 km, 4x4
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10, 1981
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand
Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand
1996, 811 466 km, 4x2
Белгија, Peer
10 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand, 1996
Камион влекач Renault Magnum 390 manual pump
Renault Magnum 390 manual pump
1996, 966 612 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 390 manual pump, 1996
Камион влекач Renault Magnum 430 manual pump
Renault Magnum 430 manual pump
1996, 166 544 km, 4x2
Белгија, Peer
6 700 EUR
Камион влекач Renault Magnum 430 manual pump, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
1990, 501 167 km, 6x4
Белгија, Peer
21 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3343 6x6 tractor
Mercedes-Benz Actros 3343 6x6 tractor
2001, 777 111 km, 6x6
Белгија, Peer
25 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3343 6x6 tractor, 2001
Камион влекач Volvo FH 500 Globe Manual/retarder 6x4 francais
Volvo FH 500 Globe Manual/retarder 6x4 francais
2010, 536 023 km, 6x4
Белгија, Peer
27 300 EUR
Камион влекач Volvo FH 500 Globe Manual/retarder 6x4 francais, 2010
Камион влекач MAN TGA 18.390 hydrodrive 4x4 manual
MAN TGA 18.390 hydrodrive 4x4 manual
2006, 438 611 km, 4x4
Белгија, Peer
11 700 EUR
Камион влекач MAN TGA 18.390 hydrodrive 4x4 manual, 2006
Камион влекач DAF 95 XF 430 6x2 manual
DAF 95 XF 430 6x2 manual
2004, 1 264 550 km
Белгија, Peer
15 900 EUR
Камион влекач DAF 95 XF 430 6x2 manual, 2004
Камион влекач DAF 85 CF 400 Euro 2 manual engine
DAF 85 CF 400 Euro 2 manual engine
1996, 1 067 971 km, 4x2
Белгија, Peer
11 700 EUR
Камион влекач DAF 85 CF 400 Euro 2 manual engine, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 2040 AS 4x4 Top 1a
Mercedes-Benz Actros 2040 AS 4x4 Top 1a
2002, 639 798 km, 4x4
Белгија, Peer
15 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 2040 AS 4x4 Top 1a, 2002
Камион влекач MAN TGS 33.480 6x6 manual navi Top +adblue D 13
MAN TGS 33.480 6x6 manual navi Top +adblue D 13
2013, 390 542 km, 6x6
Белгија, Peer
Камион влекач MAN TGS 33.480 6x6 manual navi Top +adblue D 13, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.