Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames
Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames
2007, 1 041 532 km, 6x4
Белгија, Peer
36 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames, 2007
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2038 Lames/Steel 548000 km!!
Mercedes-Benz SK 2038 Lames/Steel 548000 km!!
1995, 548 554 km, 4x2
Белгија, Peer
16 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2038 Lames/Steel 548000 km!!, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
2001, 970 667 km, 6x4
Белгија, Peer
30 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames
Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames
2004, 125 842 km, 6x4
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km
Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km
2002, 446 000 km, 6x4
Белгија, Peer
31 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit
Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit
1995, 182 132 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Göttingen
29 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x
Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x
2005, 1 075 176 km, 6x4
Белгија, Peer
33 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x, 2005
Камион влекач MERCEDES-BENZ 1622
MERCEDES-BENZ 1622
1987, 4x2, Дизел
Полска, Nowy Dwór Gdański
5 500 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ 1622, 1987
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
1996, 433 459 km, 6x4
Белгија, Peer
26 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual, 1996
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989

Камион влекач Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 2644 manual lames ponts 13 T
Идентификација 30004405
Година на производство 1987
Километража 906 595 km
Дата на прва регистрација 25.06.1987
Нето тежина 17 160 kg
Бруто тежина 26 400 kg
Корисна носивост 9 240 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Мотор/погонска група
 • поместување: 14 618 cc
 • излезна моќност: 440 hp (328 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 6x4
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 200 mm
 • предни гуми: 385/65R22.5, 25%
 • задни гуми: Achse 1: 13R22-5, 25% / Achse 2: 13R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
Доплнително
 • тахограф
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.