Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles

Онлајн: 8мес 16ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 2635 13 axles
Идентификација 30003483
Година на производство 1999
Километража 501 167 km
Дата на прва регистрација 08.10.1999
Нето тежина 9 560 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 8 440 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 1
 • поместување: 14 618 cc
 • излезна моќност: 350 hp (260 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 6x4
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 400 mm
 • предни гуми: 315/80R22.5, 25%
 • задни гуми: Achse 1: 315/80R22.5, 25% / Achse 2: 315/80R22.5, 25%
Доплнително
 • тахограф
19900 EUR
19 900
EUR
 • 1 225 132 MKD
 • 23 312 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:49
19 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz SK 2038 lames/meca
Mercedes-Benz SK 2038 lames/meca
1994, 4x2
Белгија, Peer
16 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2038 lames/meca, 1994
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 manual
Mercedes-Benz Actros 1835 manual
1999, 929 147 km, 4x2
Белгија, Peer
11 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 manual, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
1996, 433 459 km, 6x4
Белгија, Peer
26 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10
Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10
1981, 548 704 km, 4x4
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1936 4x4 top V 10, 1981
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848
Mercedes-Benz Actros 1848
2000, 195 026 km, 4x2
Белгија, Peer
12 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840
Mercedes-Benz Axor 1840
2009, 866 065 km, 4x2
Белгија, Peer
11 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848
Mercedes-Benz Actros 1848
2002, 338 253 km, 4x2
Белгија, Peer
12 350 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841
Mercedes-Benz Actros 1841
2005, 754 593 km, 4x2
Белгија, Peer
13 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845
Mercedes-Benz Actros 1845
2013, 752 930 km, 4x2
Белгија, Peer
16 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841 hydraulic
Mercedes-Benz Actros 1841 hydraulic
2004, 891 064 km, 4x2
Белгија, Peer
13 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841 hydraulic, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual
Mercedes-Benz Axor 1840 manual
2005, 857 205 km, 4x2
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual, 2005

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.