Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844

Онлајн: 1год 5мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1844
Идентификација 1508-12
Година на производство 1995
Боја сина
Локација Германија, München
Телефон +49 8941...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 432 hp (322 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
8900 EUR
8 900
EUR
  • 547 265 MKD
  • 10 461 USD

Продавач
KMM Truck GmbH & Co. KG
KMM Truck GmbH & Co. KG Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:30
Лица за контакт
Herr Almusawi
Deutsch
8 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач Mercedes SK 2031
Mercedes SK 2031
1995, 566 726 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2031, 1995
Камион влекач Mercedes SK 2038
Mercedes SK 2038
1995, 323 424 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2038, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz 1844 LS
Mercedes-Benz 1844 LS
2011, 939 976 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Meer
18 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1844 LS, 2011
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1844
MERCEDES-BENZ Actros 1844
2005, 1 386 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, AGRATE BRIANZA
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1844, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1844
Mercedes-Benz Actros 1844
2011, 890 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Łódź
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1844, 2011
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1844
MERCEDES-BENZ Actros 1844
2008, 1 ч
Полска, Szczecin
36 490 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1844, 2008
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.