Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838

Онлајн: 9мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1838
Идентификација 1509-03
Година на производство 1993
Боја зелена
Локација Германија, München
Телефон +49 8941...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 373 hp (278 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
10900 EUR
10 900
EUR
  • 670 720 MKD
  • 11 806 USD

Продавач
KMM Truck GmbH & Co. KG
KMM Truck GmbH & Co. KG Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
10:01
Лица за контакт
Herr Almusawi
Deutsch
10 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand
Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand
1996, 811 466 km, 4x2
Белгија, München
10 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2044 1844 1838 Eurocab 1e hand, 1996
Камион влекач Mercedes Benz
Mercedes Benz
1993, 2-оски
Данска, München
4 999 EUR
Камион влекач Mercedes Benz, 1993
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, München
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач Mercedes-Benz SK1948
Mercedes-Benz SK1948
1990, Дизел
Холандија, München
13 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK1948, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, München
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, München
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
1990, 501 167 km, 6x4
Белгија, München
21 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4
Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4
1989, 672 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Белгија, München
23 350 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4, 1989
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1735 LS v8
Mercedes-Benz SK 1735 LS v8
1991, 843 567 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, München
9 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1735 LS v8, 1991

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.