Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS

Онлајн: 3год 2мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1834LS
Идентификација 15061424
Година на производство 1995
Километража 766 000 km
Дата на прва регистрација 06.10.1995
Нето тежина 7 940 kg
Должина 6 200 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 3 000 mm
Локација Белгија, BE
Телефон +31 767 6...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 1
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 340 hp (253 KW)
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 600 mm
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • предни гуми: 295/80R22.5, 30%
 • задни гуми: 295/80R22.5, 60%
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • светла за магла
 • штитник за сонце
 • радио
11850 EUR
11 850
EUR
 • 731 505 MKD
 • 13 826 USD

Нето цена

Продавач
Degroote Trucks & Trailers
Degroote Trucks & Trailers Белгија
Доверлив
15 Повеќе од 15 години со Truck1
Локално време на дилерот
01:45
Лица за контакт
Arne
English, Français, Nederlands
Sales department Degroote Trucks & Trailers Belgium
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
Sales department Degroote Trucks & Trailers the Netherlands
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
11 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841LS
Mercedes-Benz Actros 1841LS
2007, 531 571 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841LS, 2007
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2009, 599 499 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2006, 944 690 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
12 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2006
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1844LS
Mercedes-Benz Actros 1844LS
2012, 725 793 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
21 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1844LS, 2012
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1942 LS
Mercedes-Benz Actros 1942 LS
2017, 310 452 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
38 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1942 LS, 2017
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846LS
Mercedes-Benz Actros 1846LS
2007, 544 629 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
16 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846LS, 2007
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846LS
Mercedes-Benz Actros 1846LS
2008, 531 384 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
16 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846LS, 2008
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 785 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2009, 786 635 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 701 412 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 1 009 067 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.