Слични понуди

Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
1996, 433 459 km, 6x4
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
1990, 1 300 000 km, 4x2, 2-оски
Германија, 32107 Bad Salzuflen
5 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T
Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T
1987, 906 595 km, 6x4
Белгија, Peer
22 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2644 manual lames ponts 13 T, 1987
Камион влекач Mercedes-Benz 1834 LS - ZUGMASCHINE 24.000 KG - SATTELZUGM.
Mercedes-Benz 1834 LS - ZUGMASCHINE 24.000 KG - SATTELZUGM.
1996, 356 471 km
Германија
14 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1834 LS - ZUGMASCHINE 24.000 KG - SATTELZUGM., 1996
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач MERCEDES-BENZ AXOR 1843 LS E4 manual, hydrau
MERCEDES-BENZ AXOR 1843 LS E4 manual, hydrau
2005, 707 624 km, Дизел
Чешка република, Stránčice
10 534 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ AXOR 1843 LS E4 manual, hydrau, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997

Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834 manual francais 1e main

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1834 manual francais 1e main
Идентификација 30001496
Година на производство 1994
Километража 972 380 km
Дата на прва регистрација 28.03.1994
Нето тежина 6 750 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 12 250 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 1
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 600 mm
 • предни гуми: 295/80R22.5, 25%
 • задни гуми: 295/80R22.5, 25%
 • странични облоги на шасијата
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz SK 1834 manual francais 1e main

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz SK 1834 manual francais 1e main

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.