Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748

Онлајн: 1год 5мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1748
Идентификација 1508-11
Година на производство 1989
Боја црвена
Локација Германија, München
Телефон +49 8941...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 473 hp (352 KW)
  • пренос: EPS
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
10900 EUR
10 900
EUR
  • 672 861 MKD
  • 12 718 USD

Продавач
KMM Truck GmbH & Co. KG
KMM Truck GmbH & Co. KG Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
04:01
Лица за контакт
Herr Almusawi
Deutsch
10 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач MERCEDES-BENZ 2235
MERCEDES-BENZ 2235
1989, 700 000 km, 6x4, Дизел
Белгија
10 950 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ 2235, 1989
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635S - 2435S - 6x4
Mercedes-Benz SK 2635S - 2435S - 6x4
1989, 322 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Белгија, Wingene
19 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635S - 2435S - 6x4, 1989
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
1999, 501 167 km, 6x4
Белгија, Peer
19 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
1990, 1 300 000 km, 4x2, 2-оски
Германија, 32107 Bad Salzuflen
5 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 447 190 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 408 753 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.