Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit
Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit
1995, 182 132 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Göttingen
29 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 25/2644K 6x4 Tractor Unit, 1995
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач MAN 19.414 4X2 tractor unit
MAN 19.414 4X2 tractor unit
1999, 4x2, Дизел, 2-оски
Словенија, Gomilsko
6 800 EUR
Камион влекач MAN 19.414 4X2 tractor unit, 1999
Камион влекач MAN 19.464 4X2 tractor unit - euro 2
MAN 19.464 4X2 tractor unit - euro 2
1999, 4x2, Дизел, 2-оски
Словенија, Gomilsko
6 900 EUR
Камион влекач MAN 19.464 4X2 tractor unit - euro 2, 1999
Камион влекач Renault PREMIUM 420 DCI 4X2 TRACTOR UNIT
Renault PREMIUM 420 DCI 4X2 TRACTOR UNIT
2003, 835 465 km, Дизел
Словенија, Gomilsko
4 200 EUR
Камион влекач Renault PREMIUM 420 DCI 4X2 TRACTOR UNIT, 2003
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 447 190 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 408 753 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000
Камион влекач MERCEDES-BENZ 3348 6x4 TRACTOR HEAD
MERCEDES-BENZ 3348 6x4 TRACTOR HEAD
2019, 1 400 km, 6x4
Холандија, Schiedam
Камион влекач MERCEDES-BENZ 3348 6x4 TRACTOR HEAD, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz 3348 6x4 TRACTOR HEAD
Mercedes-Benz 3348 6x4 TRACTOR HEAD
2019, 30 000 km, 6x4, 3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz 3348 6x4 TRACTOR HEAD, 2019
Камион влекач DAF 85.400 ATI 4x2 tractor unit - euro 2
DAF 85.400 ATI 4x2 tractor unit - euro 2
1998, 1 080 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Словенија, Gomilsko
10 300 EUR
Камион влекач DAF 85.400 ATI 4x2 tractor unit - euro 2, 1998
Камион влекач Renault Premium 460DXI 4X2 tractor unit - perfect
Renault Premium 460DXI 4X2 tractor unit - perfect
2012, 1 195 855 km, Дизел
Словенија, Gomilsko
9 900 EUR
Камион влекач Renault Premium 460DXI 4X2 tractor unit - perfect, 2012
Камион влекач Iveco EUROSTAR 440E43 4X2 tractor unit
Iveco EUROSTAR 440E43 4X2 tractor unit
2001, 980 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Словенија, Gomilsko
5 900 EUR
Камион влекач Iveco EUROSTAR 440E43 4X2 tractor unit, 2001

Камион влекач Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1748 4x2 tractor unit
Година на производство 1992
Километража 523 000 km
Нето тежина 7 300 kg
Бруто тежина 17 500 kg
Корисна носивост 10 200 kg
Должина 6 000 mm
Ширина 2 500 mm
Локација Словенија, Gomilsko, Slovenia
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • менувач: рачен
 • успорувач/олеснувач
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.