Камион влекач Mercedes-Benz SK 1735 LS v8

Онлајн: 8мес 15ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1735 LS v8
Идентификација 266779
Година на производство 1991
Километража 843 567 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 01.12.1991
Нето тежина 6 455 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 9 545 kg
Должина 6 350 mm
Ширина 2 600 mm
Висина 3 350 mm
Локација Холандија, Vuren, The Netherlands
Телефон +311836...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 1
 • гориво: дизел
 • мотор: MB
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 900 mm
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • двојни тркала
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • паркинг грејач
Доплнително
 • тахограф
9900 EUR
9 900
EUR
 • 609 810 MKD
 • 10 689 USD

Нето цена

Продавач
Kleyn Trucks
Kleyn Trucks Холандија
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:05
Лица за контакт
Bogdan Dumitru
English, Română
Jan Groeneveld
Deutsch, English, Magyar, Nederlands
Rob Schrievers
English, Español, Italiano, Nederlands, Português
Serghei Yakimovich
English, Nederlands, Русский, Українська
Tonton Shimba
English, Français, Nederlands, Português
Dmitar Sljokavica
Český, Deutsch, English, Nederlands, Slovenčina, Slovenščina
Bogdan Susnea
English, Nederlands, Română
Arnt van der Steen
Deutsch, English, Español, Nederlands
علي الشمري / Juan Ali
العربية, English, Nederlands
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1844 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1844 LS
2010, 553 410 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
19 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1844 LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS
2014, 912 751 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
20 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 580 818 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2012, 759 441 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
18 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2012
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS euro 5
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS euro 5
2012, 765 960 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
17 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS euro 5, 2012
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 696 991 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 725 551 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 766 176 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
29 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 734 968 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 731 510 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 767 748 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
29 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder
2015, 736 613 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1851 LS gigaspace retarder, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.