Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735

Онлајн: 1год 5мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел SK 1735
Идентификација 1509-04
Година на производство 1990
Боја црвена
Локација Германија, München
Телефон +49 8941...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 344 hp (256 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
10900 EUR
10 900
EUR
  • 672 861 MKD
  • 12 718 USD

Продавач
KMM Truck GmbH & Co. KG
KMM Truck GmbH & Co. KG Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
04:09
Лица за контакт
Herr Almusawi
Deutsch
10 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
1990, 1 300 000 km, 4x2, 2-оски
Германија, 32107 Bad Salzuflen
5 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand, 1990
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK
MERCEDES BENZ 1834 SK
1992, 481 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска, Nowy Dwór Gdański
8 500 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK, 1992
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
1999, 501 167 km, 6x4
Белгија, Peer
19 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 447 190 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 408 753 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000
Камион влекач Mercedes SK 1748
Mercedes SK 1748
1988, 548 825 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 1748, 1988
Камион влекач Mercedes SK 2031
Mercedes SK 2031
1995, 566 726 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes SK 2031, 1995

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.