Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач MERCEDES ACTROS 1840
MERCEDES ACTROS 1840
2001, 320 000 km
Франција, Aveyron
Камион влекач MERCEDES ACTROS 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840
Mercedes-Benz ACTROS 1840
1997, 695 886 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
12 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
1998, 226 137 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor
Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor
2014, 623 532 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
23 950 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor
Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor
2014, 647 941 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
23 950 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR
2014, 1 048 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
19 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
1998, 726 547 km, 4x2
Белгија, Peer
15 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3, 1998
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 3348
MERCEDES-BENZ Actros 3348
2001, 600 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Италија, AGRATE BRIANZA
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 3348, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 f04 manual gearbox
Mercedes-Benz ACTROS 1840 f04 manual gearbox
2003, 204 005 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
12 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 f04 manual gearbox, 2003
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 642 539 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual
Mercedes-Benz Axor 1840 manual
2005, 857 205 km, 4x2
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual, 2005

Камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел MERCEDES ACTROS 1840
Година на производство 2001
Километража 320 000 km
Локација Франција, Aveyron
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.