Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual

Онлајн: 2мес 8ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Axor 1840 manual
Идентификација 30004652
Година на производство 2005
Километража 857 205 km
Дата на прва регистрација 09.06.2005
Нето тежина 6 800 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 12 200 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 3
 • поместување: 11 967 cc
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 8-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • предни гуми: 315/80R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/80R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
11300 EUR
11 300
EUR
 • 695 678 MKD
 • 13 238 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:54
11 300
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840
Mercedes-Benz Axor 1840
2009, 866 065 km, 4x2
Белгија, Peer
11 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder
Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder
2004, 711 294 km, 4x2
Белгија, Peer
9 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
1998, 726 547 km, 4x2
Белгија, Peer
15 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x
Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x
2005, 1 075 176 km, 6x4
Белгија, Peer
33 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 manual
Mercedes-Benz Actros 1835 manual
1999, 929 147 km, 4x2
Белгија, Peer
11 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 manual, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841
Mercedes-Benz Actros 1841
2005, 754 593 km, 4x2
Белгија, Peer
13 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames
Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames
2007, 1 041 532 km, 6x4
Белгија, Peer
36 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames, 2007
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
2001, 970 667 km, 6x4
Белгија, Peer
30 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual
1996, 433 459 km, 6x4
Белгија, Peer
26 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2650 6x4 manual, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames
Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames
2004, 125 842 km, 6x4
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km
Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km
2002, 446 000 km, 6x4
Белгија, Peer
31 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.