Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
2014, 594 546 km
Португалија, Abrunheira
35 500 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2, 2014
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
2014, 686 821 km, 4x2, 2-оски
Португалија, Abrunheira
26 500 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2, 2014
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
2014, 591 109 km
Португалија, Abrunheira
36 500 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2, 2014
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
2014, 729 175 km, 4x2, 2-оски
Португалија, Abrunheira
26 000 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6 BigSpace 2x tanks
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6 BigSpace 2x tanks
2014, 597 134 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
21 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6 BigSpace 2x tanks, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Standklima Euro 6
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Standklima Euro 6
2015, 563 539 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
29 400 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Standklima Euro 6, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Standklima ACC Euro 6
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Standklima ACC Euro 6
2014, 594 658 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
26 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Standklima ACC Euro 6, 2014
Камион влекач MERCEDES BENZ Actros 1845 LS
MERCEDES BENZ Actros 1845 LS
2014, 437 798 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Karlsdorf-Neuthard
31 900 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ Actros 1845 LS, 2014
Камион влекач MERCEDES BENZ ACTROS 1845 LS
MERCEDES BENZ ACTROS 1845 LS
2014, 387 605 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Karlsdorf-Neuthard
31 900 EUR
Камион влекач MERCEDES BENZ ACTROS 1845 LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845LS
Mercedes-Benz Actros 1845LS
2014
Холандија
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS
2014, 555 180 km
Австрија, Leopoldsdorf
26 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845 LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS
Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS
2014, 508 556 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
31 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS, 2014

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1845 LS 4X2 Euro 6
Идентификација 70116780
Година на производство 2014
Километража 582 550 km
Дата на прва регистрација 16.09.2014
Нето тежина 8 524 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 10 476 kg
Локација Холандија, Veghel
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 450 hp (335 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 850 mm
 • сопирачки: диск
 • предни гуми: 385/65 R22.5, 50%
 • задни гуми: 315/70 R22.5, 5%
 • резервоар за гориво: 880L
 • странични облоги на шасијата
Кабина/внатрешност
 • модел на кабина: BigSpace
 • светла за магла
 • штитник за сонце
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 2
 • радио
 • фрижидер
Доплнително
 • тахограф
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Euro 6

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.