Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843
Mercedes-Benz ACTROS 1843
2014, 598 879 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843
Mercedes-Benz ACTROS 1843
2014, 596 000 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843
Mercedes-Benz ACTROS 1843
2014, 650 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 637 530 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 580 188 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 636 063 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 707 533 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 644 685 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 729 214 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO
2014, 594 000 km, Дизел
Белгија, Meer
18 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 PTO, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 LS
Mercedes-Benz Actros 1843 LS
2014, 654 069 km, 4x2, Дизел
Данска, Hedensted
23 000 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843
Mercedes-Benz ACTROS 1843
2001, 983 565 km
Латвија, Rīga
16 000 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843, 2001

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 rti compressor

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел ACTROS 1843 rti compressor
Идентификација 274043
Година на производство 2014
Километража 752 931 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 01.03.2014
Нето тежина 7 518 kg
Бруто тежина 19 500 kg
Корисна носивост 11 982 kg
Должина 6 050 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 3 850 mm
ADR
Локација Холандија, Vuren, The Netherlands
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 10 677 cc
 • цилиндри на моторот: 6
 • излезна моќност: 428 hp (319 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
 • сила при поаѓање
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 850 mm
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • двојни тркала
 • лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
 • пумпа
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на седишта: 2
Доплнително
 • тахограф
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 rti compressor

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1843 rti compressor

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.