Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 741 036 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 650 000 km, Дизел
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 641 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 691 332 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 701 460 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 796 874 km, Дизел
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS
2013, 781 461 km, Дизел
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS retarder euro 6
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS retarder euro 6
2013, 773 619 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
17 950 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS retarder euro 6, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS / Euro 6 / Standairco
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS / Euro 6 / Standairco
2013, 988 450 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 6994 AC De Steeg
13 950 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS / Euro 6 / Standairco, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS gigaspace euro 5
Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS gigaspace euro 5
2012, 1 076 726 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
17 950 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS gigaspace euro 5, 2012
Камион влекач Mercedes-Benz 1842 LS
Mercedes-Benz 1842 LS
2013, 771 714 km, Дизел
Белгија, Meer
16 500 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1842 LS, 2013
Камион влекач MERCEDES-BENZ 1842 LS
MERCEDES-BENZ 1842 LS
2013, Дизел
Холандија, Oirlo
Камион влекач MERCEDES-BENZ 1842 LS, 2013

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS euro 5

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел ACTROS 1842 LS euro 5
Идентификација 274412
Година на производство 2013
Километража 766 657 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 01.02.2013
Нето тежина 7 643 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 11 357 kg
Должина 6 200 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 3 800 mm
Боја бела
Локација Холандија, Vuren, The Netherlands
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 809 cc
 • цилиндри на моторот: 6
 • излезна моќност: 421 hp (313 KW)
 • мотор: MB
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • двојни тркала
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: дневна кабина
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на седишта: 2
Доплнително
 • тахограф
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS euro 5

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1842 LS euro 5

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.