Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR

Онлајн: 11мес 10ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1840LS - ADR
Идентификација 19101783
Година на производство 2014
Километража 1 048 000 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 18.09.2014
Нето тежина 6 763 kg
Должина 6 200 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 3 150 mm
ADR
Боја жолта
Локација Белгија, BE
Телефон +31 767 6...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • цилиндри на моторот: 6
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • предни гуми: 315/70R225, 75%
 • задни гуми: 315/70R22.5, 65%
 • двојни тркала
 • лесни алуминиумски тркала
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: дневна кабина
 • модел на кабина: Day cab
 • штитник за сонце
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • радио
 • компјутер за патување
19850 EUR
19 850
EUR
 • 1 222 053 MKD
 • 23 254 USD

Нето цена

Продавач
Degroote Trucks & Trailers
Degroote Trucks & Trailers Белгија
Доверлив
15 Повеќе од 15 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:08
Лица за контакт
Arne
English, Français, Nederlands
Sales department Degroote Trucks & Trailers Belgium
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
Sales department Degroote Trucks & Trailers the Netherlands
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
19 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
2009, 789 344 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
2010, 735 748 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
2013, 707 516 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
18 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
2010, 713 664 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR
2010, 1 082 864 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS - ADR, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2009, 599 499 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2006, 944 690 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
12 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2006
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 785 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2009, 786 635 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 701 412 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 1 009 067 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 1 026 103 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.