Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3

Онлајн: 8мес 6ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1840 HIAB 175-3
Идентификација 30003651
Година на производство 1998
Километража 726 547 km
Дата на прва регистрација 16.07.1998
Нето тежина 9 850 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 9 150 kg
Боја бела
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • поместување: 11 946 cc
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • предни гуми: 315/80R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/80R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • клима уред
 • радио
 • CD плеер
Опрема
 • кран
 • кран за утовар: Kran: HIAB 175-3
Доплнително
 • тахограф
15900 EUR
15 900
EUR
 • 978 874 MKD
 • 18 626 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
06:49
15 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840
Mercedes-Benz Axor 1840
2009, 866 065 km, 4x2
Белгија, Peer
11 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1831 Atlas 125.1/ 3 +remote
Mercedes-Benz Actros 1831 Atlas 125.1/ 3 +remote
1998, 579 036 km, 4x2
Белгија, Peer
14 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1831 Atlas 125.1/ 3 +remote, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual
Mercedes-Benz Axor 1840 manual
2005, 857 205 km, 4x2
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder
Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder
2004, 711 294 km, 4x2
Белгија, Peer
9 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedals
Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedals
2001, 408 832 km, 4x2
Белгија, Peer
12 600 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedals, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841 Hydraulic 3 pedals
Mercedes-Benz Actros 1841 Hydraulic 3 pedals
2006, 751 603 km, 4x2
Белгија, Peer
14 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841 Hydraulic 3 pedals, 2006
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846 eps 3 pedals
Mercedes-Benz Actros 1846 eps 3 pedals
2005, 310 123 km, 4x2
Белгија, Peer
13 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846 eps 3 pedals, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedale
Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedale
2000, 145 048 km, 4x2
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedale, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841 mega/ 3 pedale
Mercedes-Benz Actros 1841 mega/ 3 pedale
2003, 904 508 km, 4x2
Белгија, Peer
13 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841 mega/ 3 pedale, 2003
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846 3 pedale 9x
Mercedes-Benz Actros 1846 3 pedale 9x
2004, 102 738 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1846 3 pedale 9x, 2004
Камион влекач Renault Premium 340 hiab 140 francais
Renault Premium 340 hiab 140 francais
1998, 517 100 km, 4x2
Белгија, Peer
10 300 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 hiab 140 francais, 1998

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.