Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840

Онлајн: 9мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1840
Идентификација 30003432
Година на производство 2001
Километража 492 314 km
Дата на прва регистрација 13.12.2001
Нето тежина 7 445 kg
Бруто тежина 44 000 kg
Корисна носивост 36 555 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 2
 • поместување: 10 308 cc
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • основа на тркалото: 3 600 mm
Кабина/внатрешност
 • клима уред
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
12300 EUR
12 300
EUR
 • 757 242 MKD
 • 14 409 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
06:18
12 300
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
1998, 726 547 km, 4x2
Белгија, Peer
15 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840
Mercedes-Benz Axor 1840
2009, 866 065 km, 4x2
Белгија, Peer
11 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual
Mercedes-Benz Axor 1840 manual
2005, 857 205 km, 4x2
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedals
Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedals
2001, 408 832 km, 4x2
Белгија, Peer
12 600 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 mega 3 pedals, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3343 6x6 tractor
Mercedes-Benz Actros 3343 6x6 tractor
2001, 777 111 km, 6x6
Белгија, Peer
25 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3343 6x6 tractor, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
2001, 970 667 km, 6x4
Белгија, Peer
30 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder
Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder
2004, 711 294 km, 4x2
Белгија, Peer
9 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 ls airco retarder, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 2048 4x4 V8 lames
Mercedes-Benz Actros 2048 4x4 V8 lames
2001, 533 149 km, 4x4
Белгија, Peer
19 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 2048 4x4 V8 lames, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848
Mercedes-Benz Actros 1848
2000, 195 026 km, 4x2
Белгија, Peer
12 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848
Mercedes-Benz Actros 1848
2002, 338 253 km, 4x2
Белгија, Peer
12 350 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841
Mercedes-Benz Actros 1841
2005, 754 593 km, 4x2
Белгија, Peer
13 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845
Mercedes-Benz Actros 1845
2013, 752 930 km, 4x2
Белгија, Peer
16 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.